بهترین دی وی دی های زیست کنکور با تدریس بهترین استاد زیست کنکور + تخفیف

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

شاید باورش سخت باشه که در کنکور تجربی سال ۱۳۹۶ حدود ۷۱ درصد از داوطلبان حاضر در جلسه کنکور درس زیست شناسی رو صفر یا منفی زدند! میانگین درصد پاسخگویی کل داوطلبان کنکور تجربی ۹۶ در درس زیست شناسی حدود ۸ درصد بود و فقط یک نفر توانست زیست رو ۱۰۰ درصد بزنه.  تازه صد رحمت به کنکور ۹۶ چون بعضی سالها سوالات زیست شناسی اینقدر ترکیبی، پیچیده و سخت طراحی میشه که مثل کنکور ۹۴ حتی رتبه ۲ کشوری هم درصد زیست شناسی کنکورش به ۸۰ نمیرسه! ضریب زیست شناسی در زیرگروه یک و دو کنکور تجربی ۱۲ و مجموع ضریب تمام دروس عمومی روی هم ۱۱ هست (ادبیات ۴، عربی ۲، دینی ۳، زبان ۲). با این آمار و ارقام قطعا تاثیر فوق العاده وحشتناک زیست روی رتبه کنکور رو درک می کنید! اما نترسید، راه حل داره: اگر بهترین منبع زیست شناسی کنکور رو تهیه کنید و آموزش خوبی ببینید در کنارش با استفاده از مناسب ترین روش مطالعه زیست شناسی و حل تست های ترکیبی میتونید تسلط خودتون رو بالا ببرید و درصد بالایی در کنکور کسب کنید. قبولی در بهترین رشته ها مثل پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و … به درصد زیست شناسی خیلی وابسته است. حتی برای رشته های دیگه هم درصد زیست شناسی اهمیت زیادی داره و رتبه رو خیلی جابجا میکنه. در اینجا بهترین دی وی دی های زیست کنکور رو که شامل فیلم های Full HD تدریس بهترین مدرس زیست کنکور هستند به شما معرفی می کنیم و نمونه فیلم تدریس این استاید رو هم به شما نمایش میدیم:

بهترین دی وی دی های زیست کنکور - بهترین معلم زیست کنکور - دکتر عمارلو چلاجور فرهادیان - مشاوران 100

البته باید روش استفاده درست از دی وی دی های آموزشی کنکور رو هم بلد باشید چون در صورت استفاده نادرست حتی بهترین دی وی دی زیست کنکور هم ممکنه حداکثر بازدهی لازم رو برای شما نداشته باشه. به نکاتی که قبلا درباره روش استفاده صحیح از سی دی های آموزشی کنکور گفتیم توجه کنید.

 

۱- دکتر عمارلو: مولف زیست نشر دریافت و مدرس بهترین دی وی دی های زیست کنکور

کمتر داوطلب کنکور تجربی وجود داره که دکتر عمارلو و کتاب های نشر دریافت زیست رو نشناسه. دکتر علی محمد عمارلو رتبه هفت کنکور، پزشک و فارغ التحصیل دانشگاه تهران بوده. ایشان مولف مجموعه کتاب های همایش زیست شناسی انتشارات نشر دریافت و انتشارات خانه زیست شناسی و از بهترین دبیران زیست شناسی کشور هستند. کتاب همایش زیست شناسی دکتر عمارلو یکی از پروفروش ترین کتاب های آموزش زیست کنکور محسوب میشه که در بخش معرفی بهترین کتاب کمک اموزشی زیست برای کنکور درباره این کتاب توضیح دادیم.

کتاب زیست دکتر عمارلو - بهترین دی وی دی های زیست شناسی کنکور تجربی - مشاوران 100

دکتر عمارلو همچنین مدرس زیست کنکور مدارس برتر تهران از جمله دبیرستان علامه حلی، فرزانگان، علامه طباطبایی، ادیب فرزانه، مهدوی، خرد، کوشش و آموزشگاه های هدف، ماهان، اندیشه اهواز، هستی کرمان و … است.

بهترین دی وی دی های زیست کنکور کلاس همایس زیست دکتر عمارلو تهران

برای تهیه بهترین دی وی دی های زیست کنکور تجربی با تدریس دکتر عمارلو (همراه با فایل جزوه)  به صفحه خرید اینترنتی دی وی دی های دکتر عمارلو مراجعه کنید و از تخفیف ویژه خرید این پکیج استفاده کنید. نمونه تدریس دی وی دی استاد عمارلو رو میتونید در ویدیو کلیپ زیر ببینید (البته کیفیت تصویر نمونه فیلم های این صفحه از سایت به منظور کمتر کردن حجم دانلود و مشاهده آنلاین راحت تر برای شما کاهش داده شده) :

دانلود این ویدئو

نکته مهم: کلیه نمونه فیلم های آموزشی تدریس زیست شناسی که از اساتید برتر کنکور در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار داده شده با کیفیت پایین برای کاهش حجم فیلم هستند تا راحت تر بتونید فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما دی وی دی های اصلی که برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالاتر و Full HD هستند.

 

۲- دکتر فرهادیان: مولف کتاب زیست آبی قلم چی و مدرس بهترین دی وی دی های زیست کنکور

دکتر پدرام فرهادیان یکی از مشهورترین اساتید زیست شناسی در ایران و مولف کتاب زیست شناسی در یک نگاه قلم چی، کتاب زیست شناسی آشتی با گردش مواد انتشارات تخته سیاه، مولف کتاب زیست شناسی آبی کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) است:

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های زیست کنکور - مشاوران 100 - کتاب زیست شناسی پدرام فرهادیان -

دکتر فرهادیان مدرس زیست دبیرستان ها و آموزشگاه های برتر تهران از جمله فرزانگان، ماهان، شمیم عرفان و … با سابقه حضور چندین ساله در برنامه های تلویزیونی صدا و سیما هستند. کلاس ها و همایش های زیست شناسی دکتر فرهادیان همیشه از پرطرفدارترین و شلوغ ترین همایش های زیست شناسی در سطح کشور هستند:

برای تهیه دی وی دی زیست شناسی دکتر پدرام فرهادیان (بعلاوه فایل جزوه) و خرید با تخفیف ویژه به صفحه خرید اینترنتی دی وی دی های زیست دکتر فرهادیان مراجعه کنید. نمونه فیلم تدریس زیست شناسی موجود در دی وی دی های استاد فرهادیان رو میتونید در ویدیو کلیپ زیر ببینید:

 

دانلود نمونه تدریس گوارش در دهان (شبکه ۳ سیما) 

 

۳- دکتر چلاجور: استاد دانشگاه و مدرس بهترین دی وی دی های زیست کنکور

دکتر محمد چلاجور مدیر انتشارات برد، استاد دانشگاه و مدرس زیست شناسی و زمین شناسی کنکور، مولف یکی از پر فروش ترین کتاب های زمین شناسی کنکور در ایران (نشر دریافت)، مدرس زیست شناسی برنامه های تلویزیونی کنکور ۱، مسیر موفقیت و کارنامه ۲۰ در صدا و سیما با سالها سابقه تدریس در آموزشگاه های برتر تهران است:

خرید بهترین دی وی دی های زیست کنکور کلاس همایش دکتر محمد چلاجور

دکتر محمد چلاجور سه مجموعه دی وی دی برای زیست پیش دانشگاهی ۲، مباحث گیاهی (ترکیبی سه سال) و مباحث ژنتیک (ترکیبی دو سال) آماده کرده. برای خرید این مجموعه دی وی دی های اورجینال با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی به صفحه خرید اینترنتی محصولات دکتر چلاجور مراجعه کنید. مجموعه تدریس زیست گیاهی دکتر چلاجور در ۷ حلقه دی وی دی تهیه شده که شامل تمامی مباحث گیاهی سال دوم، سوم و پیش دانشگاهی هست. این مجموعه برای داوطلبان کنکور ۹۸ نظام قدیم قابل استفاده است. در این مجموعه علاوه بر تدریس تمامی مباحث گیاهی سه سال به صورت ترکیبی، تست های گیاهی سالهای اخیر هم حل شده. نمونه تدریس مبحث گیاهی دکتر چلاجور رو در ویدئو کلیپ زیر میتونید ببینید:

دانلود نمونه فیلم زیست گیاهی دکتر چلاجور

 

نظرات بعضی از رتبه های برتر کنکور درباره دی وی دی های زیست استاد چلاجور رو هم میتونید در ویدئو کلیپ زیر ببینید:

دانلود این ویدئو 

 

دانلود این ویدئو 

 

همچنین در ویدیو کلیپ زیر میتونید پیش بینی دقیق و تطابق عینی سوالات کنکور رو با سوالات حل شده در دی وی دی های زیست دکتر چلاجور ببینید:

دانلود این ویدئو 

 

همچنین یک مجموعه دیگر از تدریس مباحث ژنتیک از دکتر چلاجور در ۵ حلقه DVD آماده شده که تمام مباحث ژنتیک کنکور تجربی رو پوشش میده. قطعا میدونید که در کنکور تجربی ۷ تا ۹ سوال از  ژنتیک مطرح میشه که با استفاده از دی وی دی های ژنتیک دکتر چلاجور و حل تست های کافی میتونید ۱۴ تا ۱۸ درصد زیست کنکور (سوالات ژنتیک) رو برای خودتون تضمین کنید. همین درصد زیست میتونه شما رو از یک رشته یا دانشگاه سطح پایین به رشته یا دانشگاه خیلی بهتری ببره و آینده شما تضمین کنه.

لیست تمامی فیلم های آموزشی زیست شناسی کنکور این سه استاد در جدول زیر ذکر شده که از طریق صفحه اینترنتی فروشگاه کنکور می توانید خریداری کنید:

مجموعه دی وی دیتعداد DVDاستاد مدرس (مولف)
پکیج جامع زیست شناسی کنکور
(زیست سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی)
43دکتر عمارلو و دکتر چلاجور و دکتر فرهادیان
پک کامل زیست شناسی همراه با ژنتیک و گیاهی55دکتر عمارلو و دکتر چلاجور و دکتر فرهادیان
زیست شناسی پیش دانشگاهی 114دکتر علی محمد عمارلو
زیست شناسی پیش دانشگاهی 27دکتر محمد چلاجور
زیست شناسی سال سوم دبیرستان11دکتر پدرام فرهادیان
زیست شناسی سال دوم دبیرستان11دکتر پدرام فرهادیان
ژنتیک5دکتر محمد چلاجور
زیست گیاهی7دکتر محمد چلاجور
جمع بندی زیست شناسی کنکور (تست ترکیب)13دکتر پدرام فرهادیان

برای اطلاع از قیمت نهایی (با تخفیف) نام محصول مورد نظر را به شماره زیر پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

علاوه بر تخفیف ویژه، دو امتیاز دیگر هم برای خریداران در نظر گرفتیم:

۱- هدیه رایگان: به میزان ۳۰ درصد از مبلغ فاکتور تعدادی دی وی دی از سایر مباحث یا سایر دروس به عنوان هدیه (رایگان) همراه با محصولات خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد.

۲- مشاوره رایگان با رتبه های برتر: خریدهای بالاتر از ۸۰۰ هزار تومان در صورت تمایل به مدت دو هفته مشاوره درسی رایگان با یکی از رتبه های برتر کنکور دریافت خواهند کرد. انتخاب مشاور از لیست مشاوران ما به اختیار خود شماست. برای مشاهده لیست مشاوران اینجا کلیک کنید.

اگر درباره دی وی دی ها، تخفیف، انتخاب محصولات هدیه (رایگان) و مشاوره درسی رایگان سوالی دارید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در ادامه مطالب همین صفحه و همچنین از طریق پیامک و تلگرام پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

چرا بهترین دی وی دی های زیست کنکور را مستقیما از مشاوران ۱۰۰ بخریم؟

بسیاری از کتابفروشی ها و فروشندگان خرد محصولات آموزشی دی وی دی های زیست کنکور می فروشند اما دقت کنید که جدای از بحث کیفیت تصویر فیلم ها و نحوه تدریس، بسیاری از این فروشندگان هیچ تضمین و گارانتی در قبال محصول فروخته شده نخواهند داشت و به قول معروف “جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود” شعار همیشگی برخی فروشندگان واسطه است. بنابرین بهتر است دی وی دی های کنکور را فقط از نمایندگان ثبت شده و رسمی فروش تهیه کنید تا علاوه بر دارا بودن گارانتی، از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید. برای خرید بهترین دی وی دی های زیست کنکور (به همراه فایل جزوه) با گارانتی تعویض یک ساله و تخفیف ویژه می توانید با بخش فروش محصولات تماس بگیرید و یا به فروشگاه اینترنتی محصولات کنکور در سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه کنید. خرید به صورت حضوری و غیرحضوری در تهران امکان پذیر است و برای شهرستان ها نیز محصولات از طریق پست ارسال خواهد شد (هزینه پست بر عهده ماست).

برای دریافت کد تخفیف خرید اینترنتی کلمه « تخفیف » را به شماره زیر پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

خرید تلفنی بهترین دی وی دی های زیست کنکور

از بخش فروشگاه اینترنتی سایت مشاوران ۱۰۰ می توانید بهترین دی وی دی های زیست کنکور را خریداری کنید:

ورود به فروشگاه

علاوه بر این، برای خرید تلفنی یا حضوری نیز از راه های ارتباطی زیر در خدمت شما عزیزان هستیم:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

آیدی تلگرام:  [email protected]

 

ورود به فروشگاه DVD کنکور

در گروه تلگرام کنکوری ها عضو شوید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور در زمینه مشاوره کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به دی وی دی های کنکور و تدریس خصوصی نیز ارائه می نماید.

همچنین ببینید

بهترین دی وی دی های عربی کنکور مشاوران 100 خرید DVD سی دی دانلود فیلم آموزش عربی کنکور ایاد فیلی مثیم فلاح تست عربی

بهترین دی وی دی های عربی کنکور با تدریس اساتید برتر عربی کنکور + تخفیف

نقش عربی در بین دروس عمومی کنکور مثل ریاضی در بین دروس اختصاصی است. هر …

۴ نظر

 1. سلام دوست عزیز من می خوام زیست جامع را بخرم ولی با توجه به وضعیت مالی فقط قادر به پرداخت نیمی از پولش هستم ایا شما تخفیفی قائل می شید

  • سلام در حال حاضر هم تخفیف داریم و هم هدیه
   میتونید تعدادی از دی وی دی های زیست رو با تخفیف بخرید و مابقی رو به عنوان هدیۀ خرید دریافت کنید

 2. سلام جزوه زیست کاملش چند صفحه است واسه نظام قدیم؟ برای جزوه هم هزینه جدا باید پرداخت کنیم یا ضمیمه دی وی دی هاست؟

  • سلام دوست عزیز
   زیست شناسی هر سه پایه که توسط دکتر فرهادیان (زیست سال دوم و سوم) دکتر عمارلو (پیش ۱) و دکتر چلاجور (پیش ۲) تدریس میشه که ۳۴۹ صفحه است.
   علاوه بر این یک پکیج دیگه هم داریم که بهمراه تدریس هر سه پایه بطور کامل، مبحث ژنتیک و گیاهی بصورت ترکیبی توسط دکتر چلاجور تدریس شده که جزوش ۴۰۴ صفحه است.
   جزوات ضمیمه دی وی دی ها هستند نیازی به هزینه جدا نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.

علاوه بر ارائه تخفیف و ارسال هدیه رایگان برای کلیه خریداران، در صورتی که مبلغ خرید شما بالاتر از 800 هزار تومان باشد، می توانید به مدت دو هفته مشاوره درسی رایگان با یکی از این رتبه های برتر نیز دریافت نمایید:

امیرحسین پارسائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 7 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران احمدی حسنی رتبه 12 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی
محمد اسدی رتبه 13 کنکور تجربی رتبه 1 زبان و 5 کشوری عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی پزشکی تهران محمد امیررضایی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 14 کنکور ریاضی دانشجوی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف
محمد مهدی مولائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 29 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران ابوالفضل گوکلنی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 111 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه بابل

با کلیک روی نام هر یک از این مشاوران می توانید پروفایل و مشخصات وی را در سایت کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) نیز مشاهده کنید. انتخاب مشاور به اختیار خود شماست:

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
امیرحسین پارساییتجربیرتبه 7 منطقه سهپزشکی تهران
احمد حسنیتجربیرتبه 12 منطقه سهدندانپزشکی شهید بهشتی
محمد اسدیتجربیرتبه 13 منطقه یکپزشکی تهران
محمد امیررضاییریاضیرتبه 14 منطقه سهبرق صنعتی شریف
محمدمهدی مولائیتجربیرتبه 29 سهمیه 5 درصدپزشکی تهران
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
کیمیا حنانیانسانیرتبه 277 منطقه یکروانشناسی دانشگاه خوارزمی

ورود به صفحه فروشگاه کنکور

اگر درباره دی وی دی ها، تخفیف، انتخاب محصولات هدیه (رایگان) و مشاوره درسی رایگان سوالی دارید از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

  تلفن همراه:  09909380945

  تلفن ثابت: 28424032-021

پیامک:  500010404789809

آیدی تلگرام:  [email protected]