شاید باورش سخت باشه که در کنکور تجربی سال ۱۳۹۶ حدود ۷۱ درصد از داوطلبان حاضر در جلسه کنکور درس زیست شناسی رو صفر یا منفی زدند! میانگین درصد پاسخگویی کل داوطلبان کنکور تجربی ۹۶ در درس زیست شناسی حدود ۸ درصد بود و فقط یک نفر توانست زیست رو ۱۰۰ درصد بزنه.  تازه صد رحمت به کنکور ۹۶ چون بعضی سالها سوالات زیست شناسی اینقدر ترکیبی، پیچیده و سخت طراحی میشه که مثل کنکور ۹۴ حتی رتبه ۲ کشوری هم درصد زیست شناسی کنکورش به ۸۰ نمیرسه! ضریب زیست شناسی در زیرگروه یک و دو کنکور تجربی ۱۲ و مجموع ضریب تمام دروس عمومی روی هم ۱۱ هست (ادبیات ۴، عربی ۲، دینی ۳، زبان ۲). با این آمار و ارقام قطعا تاثیر فوق العاده وحشتناک زیست روی رتبه کنکور رو درک می کنید! اما نترسید، راه حل داره: اگر بهترین منبع زیست شناسی کنکور رو تهیه کنید و آموزش خوبی ببینید در کنارش با استفاده از مناسب ترین روش مطالعه زیست شناسی و حل تست های ترکیبی میتونید تسلط خودتون رو بالا ببرید و درصد بالایی در کنکور کسب کنید. قبولی در بهترین رشته ها مثل پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و … به درصد زیست شناسی خیلی وابسته است. حتی برای رشته های دیگه هم درصد زیست شناسی اهمیت زیادی داره و رتبه رو خیلی جابجا میکنه. در اینجا بهترین دی وی دی های زیست کنکور رو که شامل فیلم های Full HD تدریس بهترین مدرس زیست کنکور هستند به شما معرفی می کنیم و نمونه فیلم تدریس این استاید رو هم به شما نمایش میدیم:

بهترین دی وی دی های زیست کنکور - بهترین معلم زیست کنکور - دکتر عمارلو چلاجور فرهادیان - مشاوران 100

البته باید روش استفاده درست از دی وی دی های آموزشی کنکور رو هم بلد باشید چون در صورت استفاده نادرست حتی بهترین دی وی دی زیست کنکور هم ممکنه حداکثر بازدهی لازم رو برای شما نداشته باشه. به نکاتی که قبلا درباره روش استفاده صحیح از سی دی های آموزشی کنکور گفتیم توجه کنید.

 

۱- دکتر عمارلو: مولف زیست نشر دریافت و مدرس بهترین دی وی دی های زیست کنکور

کمتر داوطلب کنکور تجربی وجود داره که دکتر عمارلو و کتاب های نشر دریافت زیست رو نشناسه. دکتر علی محمد عمارلو رتبه هفت کنکور، پزشک و فارغ التحصیل دانشگاه تهران بوده. ایشان مولف مجموعه کتاب های همایش زیست شناسی انتشارات نشر دریافت و انتشارات خانه زیست شناسی و بهترین دبیر زیست شناسی کشور هستند. کتاب همایش زیست شناسی دکتر عمارلو یکی از پروفروش ترین کتاب های آموزش زیست کنکور محسوب میشه که در بخش معرفی بهترین کتاب کمک اموزشی زیست برای کنکور دربارش توضیح دادیم.

کتاب زیست دکتر عمارلو - بهترین دی وی دی های زیست شناسی کنکور تجربی - مشاوران 100

دکتر عمارلو همچنین مدرس زیست کنکور مدارس برتر تهران از جمله دبیرستان تیزهوشان علامه حلی و فرزانگان بوده و همچنین در برنامه های تلویزیونی کنکور۱، مسیر موفقیت و برنامه کارنامه ۲۰ صدا و سیما حضور دارند. برای تهیه بهترین دی وی دی های زیست کنکور تجربی با تدریس دکتر عمارلو میتونید با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱ و یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید و از تخفیف استثنایی خرید این پکیج استفاده کنید. نمونه تدریس استاد عمارلو رو میتونید در ویدئو کلیپ های زیر ببینید (البته کیفیت تصویر نمونه فیلم های این صفحه از سایت به منظور کمتر کردن حجم دانلود و مشاهده آنلاین راحت تر برای شما کاهش داده شده) :

دانلود این ویدئو

 

دانلود این ویدئو

نکته مهم: کلیه نمونه فیلم های آموزشی تدریس زیست شناسی که از اساتید برتر کنکور در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار داده شده با کیفیت پایین برای کاهش حجم فیلم هستند تا راحت تر بتونید فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما دی وی دی های اصلی که برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالاتر و Full HD هستند.

 

۲- دکتر فرهادیان: مولف کتاب زیست آبی قلم چی و مدرس بهترین دی وی دی های زیست کنکور

دکتر پدرام فرهادیان یکی از مشهورترین اساتید زیست شناسی در ایران و مولف کتاب زیست شناسی در یک نگاه قلم چی، کتاب زیست شنسی آشتی با گردش مواد انتشارات تخته سیاه، مولف کتاب زیست شناسی آبی کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) و مدرس زیست دبیرستان ها و آموزشگاه های برتر تهران از جمله فرزانگان، ماهان، شمیم عرفان و … با سابقه حضور ۷ ساله در تلویزیون هستند.

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های زیست کنکور - مشاوران 100 - کتاب زیست شناسی پدرام فرهادیان -

برای تهیه دی وی دی زیست شناسی دکتر پدرام فرهادیان با تخفیف ویژه با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱ و یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید. نمونه فیلم تدریس زیست شناسی موجود در دی وی دی های استاد فرهادیان رو میتونید در ویدئو کلیپ زیر ببینید:

 

 

۳- دکتر چلاجور: استاد دانشگاه و مدرس بهترین دی وی دی های زیست کنکور

دکتر محمد چلاجور مدیر انتشارات برد، استاد دانشگاه و مدرس زیست شناسی و زمین شناسی کنکور، مولف یکی از پر فروش ترین کتاب های زمین شناسی کنکور در ایران (نشر دریافت)، مدرس زیست شناسی برنامه های تلویزیونی کنکور ۱، مسیر موفقیت و کارنامه ۲۰ در صدا و سیما با سابقه تدریس در مدارس و آموزشگاه های برتر تهران بوده که دو مجموعه دی وی دی برای مباحث گیاهی و مباحث ژنتیک آماده کرده. برای خرید این مجموعه دی وی دی های اورجینال با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی میتونید با ما تماس بگیرید. مجموعه تدریس زیست گیاه دکتر چلاجور در ۷ حلقه دی وی دی تهیه شده که شامل تمامی مباحث گیاهی سال دوم، سوم و پیش دانشگاهی هست. این مجموعه برای داوطلبان کنکور ۹۷ و همچنین داوطلبان کنکور ۹۸ نظام قدیم قابل استفاده است. در این مجموعه علاوه بر تدریس تمامی مباحث گیاهی سه سال به صورت ترکیبی، تست های گیاهی سالهای اخیر هم حل شده. نمونه تدریس مبحث گیاهی دکتر چلاجور رو در ویدئو کلیپ زیر میتونید ببینید:

دانلود نمونه فیلم زیست گیاهی دکتر چلاجور

 

همچنین یک مجموعه دیگر از تدریس مباحث ژنتیک از دکتر چلاجور در ۵ حلقه DVD آماده شده که تمام مباحث ژنتیک کنکور تجربی رو پوشش میده. قطعا میدونید که در کنکور تجربی ۷ تا ۹ سوال از  ژنتیک مطرح میشه که با استفاده از دی وی دی های ژنتیک دکتر چلاجور و حل تست های کافی میتونید ۱۴ تا ۱۸ درصد زیست کنکور (سوالات ژنتیک) رو برای خودتون تضمین کنید. همین درصد زیست میتونه شما رو از یک رشته یا دانشگاه سطح پایین به رشته یا دانشگاه خیلی بهتری ببره و آینده شما تضمین کنه. برای خرید بهترین دی وی دی های زیست کنکور (با تخفیف ویژه) و گارانتی یک ساله با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱ و یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید:

نکته مهم: تمامی نمونه تدریس هایی که از اساتید برتر زیست کنکور در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار دادیم با کیفیت پایین به منظور کاهش حجم فیلم هستند تا راحت تر بتونید فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما دی وی دی های اصلی که برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالاتر و Full HD هستند.

لیست تمامی فیلم های آموزشی زیست شناسی کنکور این اساتید در جدول زیر ذکر شده:

مجموعه دی وی دیتعداد DVDاستاد مدرس (مولف)
پکیج جامع زیست شناسی کنکور
(زیست سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی)
43دکتر عمارلو و دکتر چلاجور و دکتر فرهادیان
پک کامل زیست شناسی همراه با ژنتیک و گیاهی55دکتر عمارلو و دکتر چلاجور و دکتر فرهادیان
زیست شناسی پیش دانشگاهی 114دکتر علی محمد عمارلو
زیست شناسی پیش دانشگاهی 27دکتر محمد چلاجور
زیست شناسی سال سوم دبیرستان11دکتر پدرام فرهادیان
زیست شناسی سال دوم دبیرستان11دکتر پدرام فرهادیان
ژنتیک5دکتر محمد چلاجور
زیست گیاهی7دکتر محمد چلاجور
جمع بندی زیست شناسی کنکور (تست ترکیب)13دکتر پدرام فرهادیان

بهترین دی وی دی های زیست کنکور را از کجا بخریم؟

بسیاری از کتابفروشی ها و فروشندگان خرد محصولات آموزشی دی وی دی های زیست کنکور می فروشند اما دقت کنید که جدای از بحث کیفیت تصویر فیلم ها و نحوه تدریس، بسیاری از این فروشندگان هیچ تضمین و گارانتی در قبال محصول فروخته شده نخواهند داشت و به قول معروف “جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود” شعار همیشگی برخی فروشندگان واسطه است. بنابرین بهتر است دی وی دی های کنکور را فقط از نمایندگان ثبت شده و رسمی فروش تهیه کنید تا علاوه بر دارا بودن گارانتی، از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید. برای خرید بهترین دی وی دی های زیست کنکور با گارانتی تعویض یک ساله و تخفیف ویژه می توانید با بخش فروش محصولات سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید. همه این محصولات از طریق پست ارسال شده و حداکثر ظرف ۳ روز به شما تحویل داده خواهد شد (هزینه پست بر عهده ماست).

 

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های زیست کنکور تجربی

اگر نیاز به مشاوره بیشتر در زمینه انتخاب بهترین دی وی دی های زیست کنکور دارید و یا قصد خرید مجموعه دی وی دی های این سه استاد برتر رو دارید از راه های ارتباطی زیر در خدمت شما هستیم و تخفیف ویژه ای برای خرید این محصولات به شما خواهیم داد:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

آیدی تلگرام:  moshaverane100@