درس مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ادبیات عربی دینی زبان زمین ریاضی زیست فیزیک شیمی  

برای دریافت کد تخفیف خرید کلمه «تخفیف» را

به شماره 500010404789809 پیامک کنید.

بهترین دی وی دی ریاضی کنکور تدریس بهترین معلم ریاضی کنکور +خرید و دانلود

در گروه تلگرام کنکوری ها عضو شوید:

عضویت در گروه تلگرام

ریاضی یکی از تراز آورترین درس های کنکور و تنها درس اختصاصی مشترک بین هر سه رشته تجربی، انسانی و ریاضی است. اما میزان اهمیت و سرفصل های ریاضی در هر کدام از این سه رشته با هم فرق داره. اکثر داوطلبان کنکور تجربی، حتی بعضی از رتبه های خوب، درس ریاضی کنکور رو پایین میزنن. این درس برای قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی ضریب ۲ اختصاصی و برای قبولی در رشته داروسازی ضریب ۳ داره. میانگین درصد پاسخگویی داوطلبان کنکور تجربی ۹۶ به این درس فقط حدود ۱۰ درصد بود. اهمیت درس ریاضی در کنکور ریاضی هم که بر هیچ کس پوشیده نیست چون ضریب ۴ داره. در کنکور انسانی هم درس ریاضی نقطه ضعف اکثر داوطلبان به حساب میاد و برای قبولی در رشته های پرطرفدار انسانی اهمیت خاصی داره. بنابرین استفاده از یک منبع مناسب برای آموزش ریاضی کنکور ضروری به نظر میرسه. ریاضی درسی کاملا مفهومی، نیازمند یادگیری و پایه اولیه است پس حفظیات در این درس چندان معنایی نداره. بنابرین بهتره که این درس رو با استفاده از کلاس تدریس ریاضی یا دی وی دی کنکور یاد بگیرید البته استفاده از دی وی دی و فیلم آموزشی کنکور هم شرایطی داره که باید رعایت کنید تا به نتیجه مطلوب برسید و در عین حال باید از بهترین دی وی دی ریاضی کنکور استفاده کنید. ما در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ اساتید برتر کشور و بهترین دی وی دی های ریاضی کنکور رو به شما معرفی می کنیم:

تخفیف خرید بهترین دی وی دی ریاضی کنکور تجربی ریاضی انسانی DVD دانلود فیلم آموزش ریاضی سی دی سروش موئینی علم مقدم نیا مشاوران 100

سروش موئینی و علی مقدم نیا: مولف کتاب و مدرس بهترین دی وی دی ریاضی کنکور

در صفحه مشاوره خرید کتاب کنکور و مقایسه بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی کنکور  گفتیم که کتاب ریاضیات خیلی سبز و  ریاضی انتشارات گاج دو مورد از بهترین کتاب های کمک آموزشی کنکور هستند که بسیاری از رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور با استفاده از این دو کتاب توانستند درصدهای بالایی در کنکور کسب کردن:

بهترین کتاب تست ریاضی کنکور مشاوران 100 تخفیف خرید بهترین دی وی دی کنکور ریاضی DVD سی دی تدریس سروش مویینی علی مقدم نیا دبیر ریاضی

مولف این دو کتاب، مجموعه دی وی دی های آموزشی ریاضی هم تولید کردند. پکیج دی وی دی های تدریس و حل تست ریاضی تهیه شده توسط مهندس سروش موئینی (مولف کتاب های ریاضی خیلی سبز) و مهندس علی مقدم نیا (مولف کتاب ریاضی گاج نقره ای) رو به عنوان بهترین دی وی دی ریاضی کنکور در ایران میتونیم معرفی کنیم.

مهندس سروش موئینی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رتبه ی تک رقمی کنکورهای سراسری شده و فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف است. مهندس علی مقدم نیا هم دانش آموخته رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت است. هم استاد موئینی و هم مهندس علی مقدم نیا دبیر ریاضی مدارس تیزهوشان تهران و مدرس ریاضی برنامه مسیر موفقیت، برنامه کنکور ۱ و برنامه کارنامه ۲۰ در صدا و سیما هستند. برای مشاوره در زمینه تهیه بهترین دی وی دی ریاضی کنکور و خرید دی دی وی با تخفیف ویژه میتونید با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱  و یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید. نمونه تدریس دی وی دی های ریاضی این اساتید رو در ویدئو کلیپ های زیر ببینید (کیفیت تصویر رو در اینجا به منظور کاهش حجم دانلود و مشاهده آنلاین راحت تر برای شما کم کردیم اما دی وی دی های اصلی کیفیت تصویر عالی دارند) :

دانلود این ویدئو

 

دانلود نمونه فیلم تدریس ریاضی – مبحث آمار 

 

دانلود نمونه فیلم تدریس ریاضی – تعداد ریشه ها

نکته مهم: تمامی نمونه فیلم هایی که از تدریس اساتید برتر ریاضی کنکور در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار دادیم با کیفیت پایین به منظور کاهش حجم فیلم هستند تا راحت تر بتونید فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما دی وی دی های اصلی که برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالاتر و Full HD هستند.

بهترین دی وی دی ریاضی کنکور برای رشته ریاضی 

مجموعه دی وی دی های آموزش ریاضی استاد موئینی و استاد مقدم نیا هم در پکیج کنکور تجربی و هم در پکیج کنکور ریاضی وجود داره. اما درس حساب دیفرانسیل در پکیج فیلم های آموزشی کنکور تجربی نیست. برای درس حساب دیفرانسیل، استاد حسین شفیع زاده (مولف کتاب دیفرانسیل انتشارات خوشخوان) یک مجموعه دی وی دی جداگانه آماده کرده.

خرید بهترین دی وی دی ریاضی کنکور DVD استاد حسین شفیع زاده کتاب دیفرانسیل خوشخوان فیلم آموزش سی دی مشاوران 100

استاد حسین شفیع زاده رتبه ۶ کنکور سراسری و فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف بوده. ایشان همچنین مولف کتاب دیفرانسیل انتشارات خوشخوان و مدرس ریاضی دبیرستان های برتر شهر تهران از جمله دبیرستان انرژی اتمی، کوشش، سلام، علامه طباطبایی، نمونه دولتی رشد، امام صادق و … مدرس ریاضی برنامه های تلویزیونی کارنامه ۲۰، مسیر موفقیت و کنکور ۱ در صدا و سیما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دی وی دی های تدریس دیفرانسیل استاد حسین شفیع زاده (با تخفیف ویژه) میتونید با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱  و یا  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید. نمونه فیلم تدریس ایشان در این دی وی دی های دیفرانسیل رو هم میتونید در کلیپ زیر ببینید:

دانلود نمونه فیلم تدریس دیفرانسیل – مبحث مشتق

 

بهترین دی وی دی ریاضی کنکور برای رشته انسانی

اگه دانش آموز رشته انسانی یا داوطلب کنکور انسانی هستید و با منابع کمک درسی ریاضیات انسانی آشنایی دارید قطعا کتاب معروف ریاضی انسانی انتشارات گاج و مولف سرشناس این کتاب یعنی مهندس محمد یگانه رو به خوبی می شناسید.

بهترین دی وی دی ریاضی کنکور انسانی خرید با تخفیف ویژه DVD سی دی آموزش ریاضی فیلم تدریس استاد محمد یگانه گاج مشاوران 10

مهندس محمد یگانه مدرس ریاضی انسانی برنامه های تلویزیونی کنکور ۱، مسیر موفقیت و کارنامه ۲۰ در صدا و سیما و مدرس ریاضی مدارس و اموزشگاه های برتر کشور هم هستند. استاد یگانه یک مجموعه دی وی دی شامل تدریس و حل تست ریاضی برای داوطلبان کنکور انسانی تهیه کرده. برای خرید این دی وی دی ها با تخفیف ویژه با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱  و یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید. نمونه تدریس استاد یگانه رو میتونید در ویدئو کلیپ زیر ببینید:

دانلود نمونه فیلم تدریس ریاضی انسانی – مبحث مجموعه

 

لیست تمامی فیلم های آموزشی ریاضی این اساتید در جدول زیر ذکر شده:

مجموعه دی وی دیتعداد DVDاستاد مدرس (مولف)
پکیج جامع ریاضی کنکور39مهندس موئینی و مقدم نیا
لگاریتم، توابع نمایی، معادله و نامعادله، تابع، قدر مطلق، جزء صحیح، ماتریس8مهندس موئینی و مقدم نیا
مثلثات2مهندس موئینی و مقدم نیا
آمار و احتمال و آانالیز ترکیبی5مهندس موئینی و مقدم نیا
تصاعد و دنباله3مهندس موئینی و مقدم نیا
منحنی درجه 23مهندس موئینی و مقدم نیا
مجانب و حد4مهندس موئینی و مقدم نیا
مشتق3مهندس موئینی و مقدم نیا
کاربرد مشتق3مهندس موئینی و مقدم نیا
انتگرال2مهندس موئینی و مقدم نیا
هندسه و هندسه مختصاتی4مهندس موئینی و مقدم نیا
تحلیل تست های ریاضی2مهندس موئینی و مقدم نیا
جمع بندی ریاضی کنکور (بجز هندسه)13مهندس موئینی و مقدم نیا
حساب دیفرانسیل و انتگرال18مهندس موئینی و مقدم نیا
جمع بندی ریاضی انسانی9مهندس موئینی و مقدم نیا

برای دریافت لیست قیمت این دی وی دی ها عدد ۹۸ را به شماره زیر پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

 

بهترین دی وی دی ریاضی کنکور را از کجا می توان تهیه کرد؟

در حال حاضر خیلی از کتابفروشی ها و فروشندگان خرد محصولات آموزشی دی وی دی های ریاضی کنکور می فروشند اما دقت کنید که جدای از بحث کیفیت تصویر فیلم ها و نحوه تدریس، بسیاری از این فروشندگان هیچ تضمین و گارانتی در قبال محصول فروخته شده نخواهند داشت و به قول معروف “جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود” شعار همیشگی برخی فروشندگان واسطه است. بنابرین بهتر است دی وی دی های مذکور را فقط از نمایندگان ثبت شده و رسمی فروش تهیه کنید تا علاوه بر دارا بودن گارانتی، از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید. برای خرید بهترین دی وی دی ریاضی کنکور با گارانتی تعویض یک ساله و تخفیف ویژه می توانید با بخش فروش محصولات سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید. همه این محصولات از طریق پست ارسال شده و حداکثر ظرف ۴ روز به شما تحویل داده خواهد شد (هزینه پست بر عهده ماست).

 

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی ریاضی کنکور

استاد موئینی، مقدم نیا، شفیع زاده و یگانه بدون شک از بهترین دبیران ریاضی کنکور در ایران هستند و استفاده از دی وی دی های ریاضی این اساتید خیلی میتونه به داوطلبان کنکور کمک کنه. اما باید روش استفاده درست از دی وی دی های آموزشی کنکور رو هم بلد باشید که در این مورد قبلا در سایت مشاوران ۱۰۰ توضیح دادیم. اگر نیاز به مشاوره در زمینه انتخاب بهترین دی وی دی ریاضی کنکور دارید و یا قصد خرید مجموعه دی وی دی های این اساتید رو دارید (با گارانتی یک ساله) از راه های ارتباطی زیر در خدمت شما هستیم و تخفیف ویژه ای برای خرید این محصولات به شما خواهیم داد:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

آیدی تلگرام:  moshaverane100@

 

اگر نیاز به مشاوره درباره مطالب این صفحه یا موضوعات دیگر دارید روی دکمه زیر کلیک کنید:

تدریس خصوصی ریاضی فیزیک در منزل  

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور در زمینه مشاوره کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به دی وی دی های کنکور و تدریس خصوصی نیز ارائه می نماید.

همچنین ببینید

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور تجربی ریاضی دانلود فیلم آموزش سی دی فیزیک استاد مجتبی سادات مهندس سعید نصیرلو مشاوران 100

بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور تجربی و ریاضی با تدریس اساتید برتر فیزیک

در گروه تلگرام کنکوری ها عضو شوید: عضویت در گروه تلگرام در درس فیزیک، بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر نیاز به مشاوره درباره موضوع یا موضوعات خاصی دارید فرم زیر را تکمیل نموده و در پایان روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. پس از انتقال به صفحه بانک و پرداخت، حتما گزینه سبز رنگ تکمیل خرید را در پایان انتخاب کنید. در کمتر از 24 ساعت در تلگرام به شما پیام ارسال خواهیم کرد. مشاوره از لحظه پاسخگویی شما به اولین پیام آغاز می گردد:

اگر نیاز به مشاوره درباره موضوع یا موضوعات خاصی دارید فرم زیر را تکمیل نموده و در پایان روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. پس از انتقال به صفحه بانک و پرداخت، حتما گزینه سبز رنگ تکمیل خرید را در پایان انتخاب کنید. در کمتر از 24 ساعت در تلگرام به شما پیام ارسال خواهیم کرد. مشاوره از لحظه پاسخگویی شما به اولین پیام آغاز می گردد:

اگر نیاز به مشاوره درباره موضوع یا موضوعات خاصی دارید فرم زیر را تکمیل نموده و در پایان روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. پس از انتقال به صفحه بانک و پرداخت، حتما گزینه سبز رنگ تکمیل خرید را در پایان انتخاب کنید. در کمتر از 24 ساعت در تلگرام به شما پیام ارسال خواهیم کرد. مشاوره از لحظه پاسخگویی شما به اولین پیام آغاز می گردد: