بهترین دی وی دی ریاضی کنکور با تدریس بهترین معلم ریاضی کنکور + جزوه

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

ریاضی یکی از تراز آورترین درس های کنکور و تنها درس اختصاصی مشترک بین هر سه رشته تجربی، انسانی و ریاضی است. اما میزان اهمیت و سرفصل های ریاضی در هر کدام از این سه رشته با هم فرق داره. اکثر داوطلبان کنکور تجربی، حتی بعضی از رتبه های خوب، درس ریاضی کنکور رو پایین میزنن. این درس برای قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی ضریب ۲ اختصاصی و برای قبولی در رشته داروسازی ضریب ۳ داره. میانگین درصد پاسخگویی داوطلبان کنکور تجربی ۹۶ به این درس فقط حدود ۱۰ درصد بود. اهمیت درس ریاضی در کنکور ریاضی هم که بر هیچ کس پوشیده نیست چون ضریب ۴ داره. در کنکور انسانی هم درس ریاضی نقطه ضعف اکثر داوطلبان به حساب میاد و برای قبولی در رشته های پرطرفدار انسانی اهمیت خاصی داره. بنابرین استفاده از یک منبع مناسب برای آموزش ریاضی کنکور ضروری به نظر میرسه. ریاضی درسی کاملا مفهومی، نیازمند یادگیری و پایه اولیه است پس حفظیات در این درس چندان معنایی نداره. بنابرین بهتره که این درس رو با استفاده از کلاس تدریس ریاضی یا دی وی دی کنکور یاد بگیرید البته استفاده از دی وی دی و فیلم آموزشی کنکور هم شرایطی داره که باید رعایت کنید تا به نتیجه مطلوب برسید و در عین حال باید از بهترین دی وی دی ریاضی کنکور استفاده کنید. ما در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ اساتید برتر کشور و بهترین دی وی دی های ریاضی کنکور رو به شما معرفی می کنیم:

تخفیف خرید بهترین دی وی دی ریاضی کنکور تجربی ریاضی انسانی DVD دانلود فیلم آموزش ریاضی سی دی سروش موئینی علم مقدم نیا مشاوران 100

سروش موئینی و علی مقدم نیا: مولف کتاب و مدرس بهترین دی وی دی ریاضی کنکور

در صفحه مشاوره خرید کتاب کنکور و مقایسه بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی کنکور  گفتیم که کتاب ریاضیات خیلی سبز و  ریاضی انتشارات گاج دو مورد از بهترین کتاب های کمک آموزشی کنکور هستند که بسیاری از رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور با استفاده از این دو کتاب توانستند درصدهای بالایی در کنکور کسب کنند:

بهترین کتاب تست ریاضی کنکور مشاوران 100 تخفیف خرید بهترین دی وی دی کنکور ریاضی DVD سی دی تدریس سروش مویینی علی مقدم نیا دبیر ریاضی

مولف این کتاب ها، یعنی استاد موئینی و مقدم نیا، مدرس دبیرستان ها و آموزشگاه های برتر کشور هم هستند و هر سال تعداد زیادی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور متقاضی حضور در کلاس ها و همایش های این اساتید هستند:

حضور در کلاس های خصوصی و همایش های این اساتید برای همه داوطلبان کنکور امکان پذیر نیست و البته خستگی رفت و آمد، اتلاف وقت، هزینه بالا و مشکلات دیگری هم به همراه خواهد داشت. بنابرین این دو استاد، مجموعه دی وی دی های آموزشی ریاضی برای دانش آموزان و داوطلبان سراسر کشور تهیه کردند. پکیج دی وی دی های تدریس کامل و حل تست ریاضی تهیه شده توسط مهندس سروش موئینی (مولف کتاب های ریاضی خیلی سبز) و مهندس علی مقدم نیا (مولف کتاب ریاضی گاج نقره ای) رو به عنوان بهترین دی وی دی ریاضی کنکور در ایران میتونیم معرفی کنیم.

مهندس سروش موئینی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رتبه ی تک رقمی کنکورهای سراسری شده و فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف است. مهندس علی مقدم نیا هم دانش آموخته رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت است. هم استاد موئینی و هم مهندس علی مقدم نیا دبیر ریاضی مدارس تیزهوشان تهران و مدرس ریاضی برنامه مسیر موفقیت، برنامه کنکور ۱ و برنامه کارنامه ۲۰ در صدا و سیما هستند. برای خرید بهترین دی وی دی ریاضی کنکور با تخفیف ویژه با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱ یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید و یا به صفحه فروشگاه اینترنتی محصولات کنکور مراجعه کنید. نمونه تدریس دی وی دی های ریاضی این اساتید رو در ویدیو کلیپ های زیر ببینید (کیفیت تصویر رو در اینجا به منظور کاهش حجم دانلود و مشاهده آنلاین راحت تر برای شما کم کردیم اما دی وی دی های اصلی کیفیت تصویر عالی دارند) :

دانلود این ویدئو

 

دانلود نمونه فیلم تدریس ریاضی – مبحث آمار 

 

دانلود نمونه فیلم تدریس ریاضی – تعداد ریشه ها

نکته مهم: تمامی نمونه فیلم هایی که از تدریس اساتید برتر ریاضی کنکور در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار دادیم با کیفیت پایین به منظور کاهش حجم فیلم هستند تا راحت تر بتونید فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما دی وی دی های اصلی که برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالاتر و Full HD هستند.

بهترین دی وی دی ریاضی کنکور برای رشته ریاضی 

مجموعه دی وی دی های آموزش ریاضی استاد موئینی و استاد مقدم نیا هم در پکیج کنکور تجربی و هم در پکیج کنکور ریاضی وجود داره. اما درس حساب دیفرانسیل در پکیج فیلم های آموزشی کنکور تجربی نیست. برای درس حساب دیفرانسیل، استاد حسین شفیع زاده (مولف کتاب دیفرانسیل انتشارات خوشخوان) یک مجموعه دی وی دی جداگانه آماده کرده.

خرید بهترین دی وی دی ریاضی کنکور DVD استاد حسین شفیع زاده کتاب دیفرانسیل خوشخوان فیلم آموزش سی دی مشاوران 100

استاد حسین شفیع زاده رتبه ۶ کنکور سراسری و فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف بوده. ایشان همچنین مولف کتاب دیفرانسیل انتشارات خوشخوان و مدرس ریاضی دبیرستان های برتر شهر تهران از جمله دبیرستان انرژی اتمی، کوشش، سلام، علامه طباطبایی، نمونه دولتی رشد، امام صادق و … مدرس ریاضی برنامه های تلویزیونی کارنامه ۲۰، مسیر موفقیت و کنکور ۱ در صدا و سیما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دی وی دی های تدریس دیفرانسیل استاد حسین شفیع زاده (با تخفیف ویژه) میتونید با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱  و یا  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید. نمونه فیلم تدریس ایشان در این دی وی دی های دیفرانسیل رو هم میتونید در کلیپ زیر ببینید:

دانلود نمونه فیلم تدریس دیفرانسیل – مبحث مشتق

 

بهترین دی وی دی ریاضی کنکور برای رشته انسانی

اگه دانش آموز رشته انسانی یا داوطلب کنکور انسانی هستید و با منابع کمک درسی ریاضیات انسانی آشنایی دارید قطعا کتاب معروف ریاضی انسانی انتشارات گاج و مولف سرشناس این کتاب یعنی مهندس محمد یگانه رو به خوبی می شناسید.

بهترین دی وی دی ریاضی کنکور انسانی خرید با تخفیف ویژه DVD سی دی آموزش ریاضی فیلم تدریس استاد محمد یگانه گاج مشاوران 10

مهندس محمد یگانه مدرس ریاضی انسانی برنامه های تلویزیونی کنکور ۱، مسیر موفقیت و کارنامه ۲۰ در صدا و سیما و مدرس ریاضی مدارس و اموزشگاه های برتر کشور هم هستند. استاد یگانه یک مجموعه دی وی دی شامل تدریس و حل تست ریاضی برای داوطلبان کنکور انسانی تهیه کرده. برای خرید این دی وی دی ها با تخفیف ویژه با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱  و یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید. نمونه تدریس استاد یگانه رو میتونید در ویدئو کلیپ زیر ببینید:

دانلود نمونه فیلم تدریس ریاضی انسانی – مبحث مجموعه

 

لیست تمامی فیلم های آموزشی ریاضی این اساتید در جدول زیر ذکر شده:

مجموعه دی وی دیتعداد DVDاستاد مدرس (مولف)
پکیج جامع ریاضی کنکور39مهندس موئینی و مقدم نیا
لگاریتم، توابع نمایی، معادله و نامعادله، تابع، قدر مطلق، جزء صحیح، ماتریس8مهندس موئینی و مقدم نیا
مثلثات2مهندس موئینی و مقدم نیا
آمار و احتمال و آانالیز ترکیبی5مهندس موئینی و مقدم نیا
تصاعد و دنباله3مهندس موئینی و مقدم نیا
منحنی درجه 23مهندس موئینی و مقدم نیا
مجانب و حد4مهندس موئینی و مقدم نیا
مشتق3مهندس موئینی و مقدم نیا
کاربرد مشتق3مهندس موئینی و مقدم نیا
انتگرال2مهندس موئینی و مقدم نیا
هندسه و هندسه مختصاتی4مهندس موئینی و مقدم نیا
تحلیل تست های ریاضی2مهندس موئینی و مقدم نیا
جمع بندی ریاضی کنکور (بجز هندسه)13مهندس موئینی و مقدم نیا
حساب دیفرانسیل و انتگرال18مهندس موئینی و مقدم نیا
جمع بندی ریاضی انسانی9مهندس موئینی و مقدم نیا

برای اطلاع از قیمت نهایی (با تخفیف) نام محصول مورد نظر را به شماره زیر پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

علاوه بر تخفیف ویژه، دو امتیاز دیگر هم برای خریداران در نظر گرفتیم:

۱- هدیه رایگان: به میزان ۳۰ درصد از مبلغ فاکتور تعدادی دی وی دی از سایر مباحث یا سایر دروس به عنوان هدیه (رایگان) همراه با محصولات خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد.

۲- مشاوره رایگان با رتبه های برتر: خریدهای بالاتر از ۸۰۰ هزار تومان در صورت تمایل به مدت دو هفته مشاوره درسی رایگان با یکی از رتبه های برتر کنکور دریافت خواهند کرد. انتخاب مشاور از لیست مشاوران ما به اختیار خود شماست. برای مشاهده لیست مشاوران اینجا کلیک کنید.

اگر درباره دی وی دی ها، تخفیف، انتخاب محصولات هدیه (رایگان) و مشاوره درسی رایگان سوالی دارید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در ادامه مطالب همین صفحه و همچنین از طریق پیامک و تلگرام پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

چرا بهترین دی وی دی ریاضی کنکور را مستقیما از مشاوران ۱۰۰ بخریم؟

در حال حاضر خیلی از کتابفروشی ها و فروشندگان خرد محصولات آموزشی دی وی دی های ریاضی کنکور می فروشند اما دقت کنید که جدای از بحث کیفیت تصویر فیلم ها و نحوه تدریس، بسیاری از این فروشندگان هیچ تضمین و گارانتی در قبال محصول فروخته شده نخواهند داشت و به قول معروف “جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود” شعار همیشگی برخی فروشندگان واسطه است. بنابرین بهتر است دی وی دی های مذکور را فقط از نمایندگان ثبت شده و رسمی فروش تهیه کنید تا علاوه بر دارا بودن گارانتی، از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید. برای خرید بهترین دی وی دی ریاضی کنکور با گارانتی تعویض یک ساله و تخفیف ویژه می توانید با بخش فروش محصولات سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید و یا به فروشگاه اینترنتی محصولات کنکور مراجعه کنید. خرید به صورت حضوری و غیرحضوری در تهران امکان پذیر است و برای شهرستان ها نیز محصولات از طریق پست ارسال خواهند شد (هزینه پست بر عهده ماست).

برای دریافت کد تخفیف خرید اینترنتی کلمه « تخفیف » را به شماره زیر پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

استاد موئینی، مقدم نیا، شفیع زاده و یگانه بدون شک از بهترین دبیران ریاضی کنکور در ایران هستند و استفاده از دی وی دی های ریاضی این اساتید خیلی میتونه به داوطلبان کنکور کمک کنه. اما باید روش استفاده درست از دی وی دی های آموزشی کنکور رو هم بلد باشید که در این مورد قبلا در سایت مشاوران ۱۰۰ توضیح دادیم. اگر نیاز به مشاوره در زمینه انتخاب بهترین دی وی دی ریاضی کنکور دارید و یا قصد خرید مجموعه دی وی دی های این اساتید رو دارید (با گارانتی یک ساله) از راه های ارتباطی زیر در خدمت شما هستیم و تخفیف ویژه ای برای خرید این محصولات به شما خواهیم داد:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

آیدی تلگرام:  [email protected]

 

ورود به فروشگاه DVD کنکور

در گروه تلگرام کنکوری ها عضو شوید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور در زمینه مشاوره کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به دی وی دی های کنکور و تدریس خصوصی نیز ارائه می نماید.

همچنین ببینید

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور تجربی ریاضی دانلود فیلم آموزش سی دی فیزیک استاد مجتبی سادات مهندس سعید نصیرلو مشاوران 100

بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور تجربی و ریاضی اساتید برتر فیزیک + تخفیف

در درس فیزیک، بر خلاف ریاضی، تنها تشخیص فرمول صحیح و جایگذاری اعداد در فرمول …

۲ نظر

 1. سلام دی وی دی های ریاضی رشته تجربی رو مثل اینکه دو استاد درس میدن
  ایا اگه دی وی دی هاشون رو از شما بخریم باید حتما کتاب این دو استاد رو هم داشته باشیم یا با کتای دیگه هم میشه؟
  اخه مهروماه خریدم قبلا الان باید برم عوضش کنم به خیلی سبز یا گاج؟؟؟

  • سلام بله دو استاد باهم یعنی در کنار هم به نوبت تدریس می کنند مثلا چند دقیقه این استاد تدریس میکنه و استاد دوم تست رو حل میکنه یا نکاتی در تکمیل صحبت های استاد قبلی بیان میکنه.
   مهندس موئینی مولف کتاب های ریاضی انتشارات خیلی سبز هستند و مهندس مقدم نیا هم مولف میکرو گاج نقره ای درس ریاضی رشته تجربی
   الزاما نیاز نیست در کنار دی وی دی ها از همین کتاب ها استفاده کنید. شما با دیدن این دی وی دی ها اگه درست استفاده کنید تست های کنکور و تالیفی هر کتابی از جمله کتاب مهروماه که گفتید رو میتونید جواب بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.

علاوه بر ارائه تخفیف و ارسال هدیه رایگان برای کلیه خریداران، در صورتی که مبلغ خرید شما بالاتر از 800 هزار تومان باشد، می توانید به مدت دو هفته مشاوره درسی رایگان با یکی از این رتبه های برتر نیز دریافت نمایید:

امیرحسین پارسائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 7 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران احمدی حسنی رتبه 12 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی
محمد اسدی رتبه 13 کنکور تجربی رتبه 1 زبان و 5 کشوری عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی پزشکی تهران محمد امیررضایی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 14 کنکور ریاضی دانشجوی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف
محمد مهدی مولائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 29 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران ابوالفضل گوکلنی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 111 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه بابل

با کلیک روی نام هر یک از این مشاوران می توانید پروفایل و مشخصات وی را در سایت کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) نیز مشاهده کنید. انتخاب مشاور به اختیار خود شماست:

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
امیرحسین پارساییتجربیرتبه 7 منطقه سهپزشکی تهران
احمد حسنیتجربیرتبه 12 منطقه سهدندانپزشکی شهید بهشتی
محمد اسدیتجربیرتبه 13 منطقه یکپزشکی تهران
محمد امیررضاییریاضیرتبه 14 منطقه سهبرق صنعتی شریف
محمدمهدی مولائیتجربیرتبه 29 سهمیه 5 درصدپزشکی تهران
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
کیمیا حنانیانسانیرتبه 277 منطقه یکروانشناسی دانشگاه خوارزمی

ورود به صفحه فروشگاه کنکور

اگر درباره دی وی دی ها، تخفیف، انتخاب محصولات هدیه (رایگان) و مشاوره درسی رایگان سوالی دارید از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

  تلفن همراه:  09909380945

  تلفن ثابت: 28424032-021

پیامک:  500010404789809

آیدی تلگرام:  [email protected]