بهترین دی وی دی های شیمی کنکور + دانلود فیلم آموزشی شیمی بهترین اساتید

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

شیمی یکی از پر اهمیت ترین دروس تخصصی در کنکور ریاضی و تجربی به حساب میاد تا حدی که برای قبولی در رشته داروسازی ضریب این درس با ضریب زیست شناسی برابر و هر دو ۱۲ هستند (ضریب ۴ اختصاصی). برای پزشکی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی و … ضریب شیمی در کنکور ۹ هست. در کنکور ریاضی هم برای قبولی در رشته هایی مثل مهندسی نفت ضریب شیمی مثل فیزیک ۹ هست. ما همیشه به دانش آموزان توصیه می کنیم حداقل ۲۰ درصد از کل ساعت مطالعه هفتگی رو به درس شیمی اختصاص بدهند. جالبه بدونید میانگین درصد پاسخگویی داوطلبان کنکور ۹۶ به سوالات شیمی حدود ۷ درصد بود و بیش از ۲۰۰ هزار داوطلب کنکور تجربی شیمی رو صفر یا منفی زدند! برای قبولی در رشته های پرطرفدار معمولا باید شیمی رو بالای ۵۰ درصد درست زده باشید اما شما در جلسه کنکور فقط ۳۵ دقیقه وقت دارید تا به ۳۵ تست شیمی جواب بدید. بعضی از این سوالات چالشی و گاها مسائل عددی وقت گیر و پیچیده ای هستند. پس ضرورت داشتن یک منبع آموزشی برای یادگیری مفاهیم شیمی و حل سریع مسائل کنکور بر هیچ کس پوشیده نیست. اما چه منابعی برای آموزش شیمی مناسب هستند؟ بهترین دی وی دی های شیمی کنکور یا کتاب های کمک درسی یا کلاس کنکور؟بهترین دی وی دی های شیمی کنکور- مشاوران 100 - رضا بابایی استاد محمد رضا مصلایی سی دی کنکور

اگر سبک یادگیری شما سمعی – بصری است و فقط با خوندن کتاب درسی و کمک درسی شیمی نمیتونید مطالب شیمی رو به خوبی یاد بگیرید یا براتون کسل کننده است، استفاده از دی وی دی شیمی کنکور میتونه بهترین انتخاب برای یادگیری شیمی باشه. اما نه هر دی وی دی شیمی، بلکه فقط باید از بهترین دی وی دی های شیمی کنکور با تدریس بهترین استاد شیمی کنکور استفاده کنید. ما اینجا دو نفر از اساتید برتر شیمی کنکور در ایران رو همراه با سوابق و فیلم نمونه تدریس این اساتید به شما معرفی می کنیم:

رضا بابایی دبیر شیمی - استاد محمد رضا مصلایی - بهترین دی وی دی های شیمی کنکور

 

۱- دکتر رضا بابایی دبیر شیمی و مدرس بهترین دی وی دی های شیمی کنکور

از اوایل دهه هشتاد تا الان هر کسی که کنکور تجربی یا ریاضی شرکت کرده و رتبه خوبی آورده قطعا از بهترین کتاب آموزشی شیمی کنکور یعنی شیمی مبتکران استفاده کرده یا حداقل اسم این کتاب معروف به گوشش خورده. در قسمت منابع کمک درسی و معرفی بهترین کتاب شیمی کنکور درباره این کتاب صحبت کردیم و فایل دانلود قسمتی از کتاب رو هم براتون گذاشتیم. دکتر رضا بابایی مولف کتاب شیمی پیش دانشگاهی انتشارات مبتکران و همکار آقای بهمن بازرگانی در تالیف این کتاب هستند. همچنین ناظر اصلی و نقدکننده‌ی پرسش‌های آزمون سراسری انتشارات نشر دریافت هم دکتر رضا بابایی است.

بهترین دی وی دی های شیمی کنکور استاد رضا بابایی دبیر شیمی - مشاوران 100

دکتر رضا بابایی متولد ۱۳۵۶ و رتبه ۱۱ کنکور سراسری فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه تهران است. دکتر بابایی دبیر شیمی ده ها رتبه تک رقمی کنکور بوده. ایشان بهترین معلم شیمی کنکور مدارس و آموزشگاه های برتر تهران هم هستند از جمله آموزشگاه پرستو، ماهان، هدف، بهارستان کرج و مدارس کوشش، ابوریحان، خرد، مهدوی، ادیب فرزانه و … نمونه کلاس های پر طرفدار ایشان در یکی از  آموزشگاه های تهران رو میتونید در ویدئو کلیپ زیر ببینید (البته کیفیت تصویر نمونه فیلم های این صفحه از سایت به منظور کمتر کردن حجم دانلود و مشاهده آنلاین راحت تر برای شما کاهش داده شده) :

دانلود ویدئو همایش شیمی استاد بابابی

استاد بابایی همچنین بارها در تلویزیون به عنوان مدرس شیمی کنکور در برنامه های کارنامه ۲۰، مسیر موفقیت و کنکور ۱ در صدا و سیما حضور داشته اند. اگه به هر دلیل از جمله عدم سکونت در تهران، توانایی مالی، درگیری با مشکلات شرکت در کلاس خصوصی (مثل اتلاف وقت رفت و آمد، خستگی بعد از کلاس و …) قصد شرکت در کلاس کنکور شیمی رو ندارید، به شما توصیه می کنیم حتما از بهترین دی وی دی های شیمی کنکور که توسط استاد بابایی و استاد مصلایی تهیه شده استفاده کنید. با استفاده از این دی وی دی ها انگار که بهترین مدرس شیمی کنکور رو با کمترین هزینه برای تدریس خصوصی به خونه خودتون آوردید. دکتر بابایی مجموعه دی وی دی هایی شامل تدریس و حل تست شیمی برای داوطلبان کنکور آماده کرده که نمونه فیلم آموزش شیمی این دی وی دی ها رو میتونید در ویدئو کلیپ های زیر ببینید:

دانلود نمونه فیلم آموزش شیمی

نکته مهم: همه نمونه تدریس هایی که از اساتید شیمی کنکور در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار دادیم با کیفیت پایین به منظور کاهش حجم فیلم هستند تا راحت تر بتونید فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما دی وی دی های اصلی که برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالاتر و Full HD هستند.

 

۲- استاد محمدرضا مصلایی دبیر شیمی و مدرس بهترین دی وی دی شیمی کنکور

استاد مصلایی نویسنده کتاب شیمی انتشارات نشر دریافت و دارای مدرک کارشناس ارشد شیمی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. استاد محمدرضا مصلایی دبیر شیمی آموزشگاه های هدف، ماهان، راه اندیشه، خبرگان و دبیرستان های برتر از جمله تیزهوشان و فرزانگان تهران، با سابقه حضور در تلویزیون به عنوان مدرس شیمی برنامه های کنکور ۱، مسیر موفقیت و کارنامه ۲۰ در صدا و سیما و مدرس ده ها رتبه تک رقمی و دو رقمی کنکور بوده. کلاس ها و همایش های ایشان از پرطرفدارترین کلاس و همایش های کنکوری کشور است:

در دی وی دی های استاد مصلایی شیمی با زبان ساده و روان برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور تدریس شده که نمونه فیلم این دی وی دی ها رو در ویدیو کلیپ های زیر میتونید ببینید:

دانلود نمونه فیلم آموزش شیمی دوم دبیرستان

 

دانلود فیلم های آموزشی شیمی سوم دبیرستان

 

دانلود نمونه فیلم آموزشی شیمی پیش دانشگاهی

 لیست بهترین دی وی دی های شیمی کنکور 

لیست تمامی فیلم های آموزشی شیمی کنکور با تدریس این اساتید در جدول زیر ذکر شده که از طریق فروشگاه اینترنتی محصولات کنکور می توانید خریداری نمایید:

مجموعه دی وی دیتعداد DVDاستاد مدرس (مولف)
پکیج جامع شیمی کنکور - ترکیبی
(شامل شیمی سال دوم، سوم و پیش دانشگاهی)
35استاد مصلایی
و دکتر بابایی
شیمی سال دوم 7استاد محمد رضا مصلایی
شیمی سال سوم 8استاد محمد رضا مصلایی
شیمی سال سوم (فصل 1)2استاد محمد رضا مصلایی
شیمی سال سوم (فصل 2)2استاد محمد رضا مصلایی
شیمی سال سوم (فصل 3)3استاد محمد رضا مصلایی
شیمی پیش دانشگاهی 1 13دکتر رضا بابایی
شیمی پیش دانشگاهی 1 (فصل 1)5دکتر رضا بابایی
شیمی پیش دانشگاهی 1 (فصل 2)6دکتر رضا بابایی
شیمی پیش دانشگاهی 2 7استاد محمد رضا مصلایی
شیمی پیش دانشگاهی 2 (فصل 3)4استاد محمد رضا مصلایی
شیمی پیش دانشگاهی 2 (فصل 4)3استاد محمد رضا مصلایی
تحلیل کامل تست های شیمی کنکور 961استاد محمد رضا مصلایی
جمع بندی شیمی کنکور12استاد محمد رضا مصلایی

برای اطلاع از قیمت نهایی (با تخفیف) نام محصول مورد نظر را به شماره زیر پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

علاوه بر تخفیف ویژه، دو امتیاز دیگر هم برای خریداران در نظر گرفتیم:

۱- هدیه رایگان: به میزان ۳۰ درصد از مبلغ فاکتور تعدادی دی وی دی از سایر مباحث یا سایر دروس به عنوان هدیه (رایگان) همراه با محصولات خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد.

۲- مشاوره رایگان با رتبه های برتر: خریدهای بالاتر از ۸۰۰ هزار تومان در صورت تمایل به مدت دو هفته مشاوره درسی رایگان با یکی از رتبه های برتر کنکور دریافت خواهند کرد. انتخاب مشاور از لیست مشاوران ما به اختیار خود شماست. برای مشاهده لیست مشاوران اینجا کلیک کنید.

اگر درباره دی وی دی ها، تخفیف، انتخاب محصولات هدیه (رایگان) و مشاوره درسی رایگان سوالی دارید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در ادامه مطالب همین صفحه و همچنین از طریق پیامک و تلگرام پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

چرا بهترین دی وی دی های شیمی کنکور را مستقیما از نمایندگی مشاوران ۱۰۰ بخریم؟

خیلی از کتابفروشی ها و فروشندگان خرد محصولات آموزشی دی وی دی های شیمی کنکور می فروشند اما دقت کنید که جدای از بحث کیفیت تصویر فیلم ها و نحوه تدریس، بسیاری از این فروشندگان هیچ تضمین و گارانتی در قبال محصول فروخته شده نخواهند داشت و به قول معروف “جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود” شعار همیشگی برخی فروشندگان واسطه است. بنابرین بهتر است دی وی دی های کنکور را فقط از نمایندگان ثبت شده و رسمی فروش تهیه کنید تا علاوه بر دارا بودن گارانتی، از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید. برای خرید بهترین دی وی دی های شیمی کنکور با گارانتی تعویض یک ساله و تخفیف ویژه می توانید به بخش فروش اینترنتی محصولات در سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه کرده و یا تماس بگیرید. همه این محصولات از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد (هزینه پست بر عهده ماست). خرید حضوری یا دریافت از طریق پیک در تهران نیز امکان پذیر است.

برای دریافت کد تخفیف خرید اینترنتی کلمه « تخفیف » را به شماره زیر پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

خرید تلفنی بهترین دی وی دی های شیمی  کنکور

از بخش فروشگاه اینترنتی سایت مشاوران ۱۰۰ می توانید بهترین دی وی دی های شیمی کنکور را خریداری کنید:

ورود به فروشگاه

علاوه بر این، برای خرید تلفنی یا حضوری نیز از راه های ارتباطی زیر در خدمت شما عزیزان هستیم:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

آیدی تلگرام:  [email protected]

ورود به فروشگاه DVD کنکور

در گروه تلگرام کنکوری ها عضو شوید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور در زمینه مشاوره کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به دی وی دی های کنکور و تدریس خصوصی نیز ارائه می نماید.

همچنین ببینید

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های زیست کنکور تجربی مشاوران 100 دکتر عمارلو چلاجور فرهادیان همایش دانلود فیلم سی دی زیست شناسی

بهترین دی وی دی های زیست کنکور با تدریس بهترین استاد زیست کنکور + تخفیف

شاید باورش سخت باشه که در کنکور تجربی سال ۱۳۹۶ حدود ۷۱ درصد از داوطلبان …

۶ نظر

 1. سلام استاد مصلایی تو کدوم برنامه های تلویزیونی درس میده؟ شبکه چند؟

  • سلام برنامه های تلویزیونی که تا حالا ایشان حضور داشتند: برنامه کنکور ۱ ، برنامه مسیر موفقیت ، برنامه کارنامه ۲۰
   که از شبکه ۱ و شبکه ۳ و شبکه آموزش پخش شده

 2. من که قید کلاس همایش شیمی رو زدم همش چند ساعته ولی قیمتش وحشتناک بالاست 🙁 پارسال نزدیک یک و نیم میلیون بود
  درحالیکه کل دی وی دی های شیمی رو آدم بخره نزدیک ۵۰ ساعت هر سه کتاب رو تدریس کرده و قیمتش خیلی خیلی کمتره

 3. جزوه بابایی رو بخونم میتونم شیمی بالا ۵۰ – ۶۰ بزنم؟ اگه کسی خریده لطفا بگه
  مرسی

  • فیلم هاش خیلی خوب درس میده
   اما با جزوه تنها بعیده ۵۰ درصد زدن

   از همه اینا مهمتر بستگی به خودت داره بعد دی وی دی باید حتما تست و تمرین داشته باشی مرور کنی نه اینکه فیلم ها رو ببینی دیگه در کتابهاتو ببندی خداحافظ تا روز کنکور!

 4. به نظرم ترکیب کتاب تست شیمی مبتکران با فیلم های بابایی و مصلایی معجزه میکنه
  تعادل و سینتیک فقط رضا بابایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.

علاوه بر ارائه تخفیف و ارسال هدیه رایگان برای کلیه خریداران، در صورتی که مبلغ خرید شما بالاتر از 800 هزار تومان باشد، می توانید به مدت دو هفته مشاوره درسی رایگان با یکی از این رتبه های برتر نیز دریافت نمایید:

امیرحسین پارسائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 7 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران احمدی حسنی رتبه 12 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی
محمد اسدی رتبه 13 کنکور تجربی رتبه 1 زبان و 5 کشوری عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی پزشکی تهران محمد امیررضایی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 14 کنکور ریاضی دانشجوی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف
محمد مهدی مولائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 29 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران ابوالفضل گوکلنی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 111 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه بابل

با کلیک روی نام هر یک از این مشاوران می توانید پروفایل و مشخصات وی را در سایت کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) نیز مشاهده کنید. انتخاب مشاور به اختیار خود شماست:

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
امیرحسین پارساییتجربیرتبه 7 منطقه سهپزشکی تهران
احمد حسنیتجربیرتبه 12 منطقه سهدندانپزشکی شهید بهشتی
محمد اسدیتجربیرتبه 13 منطقه یکپزشکی تهران
محمد امیررضاییریاضیرتبه 14 منطقه سهبرق صنعتی شریف
محمدمهدی مولائیتجربیرتبه 29 سهمیه 5 درصدپزشکی تهران
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
کیمیا حنانیانسانیرتبه 277 منطقه یکروانشناسی دانشگاه خوارزمی

ورود به صفحه فروشگاه کنکور

اگر درباره دی وی دی ها، تخفیف، انتخاب محصولات هدیه (رایگان) و مشاوره درسی رایگان سوالی دارید از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

  تلفن همراه:  09909380945

  تلفن ثابت: 28424032-021

پیامک:  500010404789809

آیدی تلگرام:  [email protected]