شیمی یکی از پر اهمیت ترین دروس تخصصی در کنکور ریاضی و تجربی به حساب میاد تا حدی که برای قبولی در رشته داروسازی ضریب این درس با ضریب زیست شناسی برابر و هر دو ۴ هستند. برای پزشکی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی و … ضریب شیمی در کنکور ۳ هست. در کنکور ریاضی هم برای قبولی در رشته هایی مثل مهندسی نفت ضریب شیمی مثل فیزیک ۳ هست. ما همیشه به دانش آموزان توصیه می کنیم حداقل ۲۰ درصد از کل ساعت مطالعه هفتگی رو به درس شیمی اختصاص بدهند. جالبه بدونید میانگین درصد پاسخگویی داوطلبان کنکور ۹۶ به سوالات شیمی حدود ۷ درصد بود و بیش از ۲۰۰ هزار داوطلب کنکور تجربی شیمی رو صفر یا منفی زدند! برای قبولی در رشته های پرطرفدار معمولا باید شیمی رو بالا ۵۰ درصد درست زده باشید اما شما در جلسه کنکور فقط ۳۵ دقیقه وقت دارید تا به ۳۵ تست شیمی جواب بدید. بعضی از این سوالات چالشی و گاها مسائل عددی وقت گیر و پیچیده ای هستند. پس ضرورت داشتن یک منبع آموزشی برای یادگیری مفاهیم شیمی و حل سریع مسائل کنکور بر هیچ کس پوشیده نیست. اما چه منابعی برای آموزش شیمی مناسب هستند؟ بهترین دی وی دی های شیمی کنکور یا کتاب های کمک درسی یا کلاس کنکور؟

بهترین دی وی دی های شیمی کنکور- مشاوران 100 - رضا بابایی استاد محمد رضا مصلایی سی دی کنکور

اگر سبک یادگیری شما سمعی – بصری است و فقط با خوندن کتاب درسی و کمک درسی شیمی نمیتونید مطالب شیمی رو به خوبی یاد بگیرید یا براتون کسل کننده است، استفاده از دی وی دی شیمی کنکور میتونه بهترین انتخاب برای یادگیری شیمی باشه. اما نه هر دی وی دی شیمی، بلکه فقط باید از بهترین دی وی دی های شیمی کنکور با تدریس بهترین استاد شیمی کنکور استفاده کنید. ما اینجا دو نفر از اساتید برتر شیمی کنکور در ایران رو همراه با سوابق و فیلم نمونه تدریس این اساتید به شما معرفی می کنیم:

رضا بابایی دبیر شیمی - استاد محمد رضا مصلایی - بهترین دی وی دی های شیمی کنکور

۱- دکتر رضا بابایی دبیر شیمی و مدرس بهترین دی وی دی های شیمی کنکور

از اوایل دهه هشتاد تا الان هر کسی که کنکور تجربی یا ریاضی شرکت کرده و رتبه خوبی آورده قطعا از بهترین کتاب آموزش شیمی کنکور یعنی شیمی مبتکران استفاده کرده یا حداقل اسم این کتاب معروف به گوشش خورده. در قسمت منابع کمک درسی و معرفی بهترین کتاب شیمی کنکور درباره این کتاب صحبت کردیم و فایل دانلود قسمتی از کتاب رو هم براتون گذاشتیم. دکتر رضا بابایی مولف کتاب شیمی پیش دانشگاهی انتشارات مبتکران و همکار آقای بهمن بازرگانی در تالیف این کتاب هستند. همچنین ناظر اصلی و نقدکننده‌ی پرسش‌های آزمون سراسری انتشارات نشر دریافت هم دکتر رضا بابایی است.

بهترین دی وی دی های شیمی کنکور استاد رضا بابایی دبیر شیمی - مشاوران 100

دکتر رضا بابایی متولد ۱۳۵۶ و رتبه ۱۱ کنکور سراسری فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه تهران است. دکتر بابایی دبیر شیمی ده ها رتبه تک رقمی کنکور بوده. ایشان بهترین معلم شیمی کنکور مدارس و آموزشگاه های برتر تهران هم هستند از جمله آموزشگاه پرستو، ماهان، هدف، بهارستان کرج و مدارس کوشش، ابوریحان، خرد، مهدوی، ادیب فرزانه و … نمونه کلاس های پر طرفدار ایشان در یکی از  آموزشگاه های تهران رو میتونید در ویدئو کلیپ زیر ببینید (البته کیفیت تصویر نمونه فیلم های این صفحه از سایت به منظور کمتر کردن حجم دانلود و مشاهده آنلاین راحت تر برای شما کاهش داده شده) :

دانلود ویدئو همایش شیمی استاد بابابی

استاد بابایی همچنین بارها در تلویزیون به عنوان مدرس شیمی کنکور در برنامه های کارنامه ۲۰، مسیر موفقیت و کنکور ۱ در صدا و سیما حضور داشته اند. اگه به هر دلیل از جمله عدم سکونت در تهران، توانایی مالی، درگیری با مشکلات شرکت در کلاس خصوصی (مثل اتلاف وقت رفت و آمد، خستگی بعد از کلاس و …) قصد شرکت در کلاس کنکور شیمی رو ندارید، به شما توصیه می کنیم حتما از بهترین دی وی دی های شیمی کنکور که توسط استاد بابایی و استاد مصلایی تهیه شده استفاده کنید. با استفاده از این دی وی دی ها انگار که بهترین مدرس شیمی کنکور رو با کمترین هزینه برای تدریس خصوصی به خونه خودتون آوردید. دکتر بابایی مجموعه دی وی دی هایی شامل تدریس و حل تست شیمی برای داوطلبان کنکور آماده کرده که نمونه فیلم آموزش شیمی این دی وی دی ها رو میتونید در ویدئو کلیپ های زیر ببینید. برای خرید بهترین دی وی دی های شیمی کنکور (تدریس استاد بابایی و مصلایی) با تخفیف ویژه میتونید با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱ و یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید:

دانلود نمونه فیلم آموزش شیمی

دانلود نمونه فیلم آموزش شیمی پیش دانشگاهی

نکته مهم: همه نمونه تدریس هایی که از اساتید شیمی کنکور در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار دادیم با کیفیت پایین به منظور کاهش حجم فیلم هستند تا راحت تر بتونید فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما دی وی دی های اصلی که برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالاتر و Full HD هستند.

 

۲- استاد محمدرضا مصلایی دبیر شیمی و مدرس بهترین دی وی دی شیمی کنکور

استاد مصلایی نویسنده کتاب شیمی انتشارات نشر دریافت و دارای مدرک کارشناس ارشد شیمی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. مهندس محمدرضا مصلایی دبیر شیمی آموزشگاه های هدف، ماهان، راه اندیشه، خبرگان و دبیرستان های برتر از جمله تیزهوشان و فرزانگان تهران، با سابقه حضور در تلویزیون به عنوان مدرس شیمی برنامه های کنکور ۱، مسیر موفقیت و کارنامه ۲۰ در صدا و سیما و مدرس ده ها رتبه تک رقمی و دو رقمی کنکور بوده. در دی وی دی های استاد مصلایی شیمی با زبان ساده و روان برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور تدریس شده. برای خرید با تخفیف ویژه بهترین دی وی دی های شیمی کنکور (تدریس استاد مصلایی) با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱ و یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید. نمونه تدریس مهندس مصلایی رو میتونید در ویدئو کلیپ زیر ببینید:

دانلود نمونه فیلم آموزش شیمی دوم دبیرستان

 

دانلود فیلم های آموزشی شیمی سوم دبیرستان

 

دانلود نمونه فیلم آموزشی شیمی پیش دانشگاهی

 لیست بهترین دی وی دی های شیمی کنکور 

لیست تمامی فیلم های آموزشی شیمی کنکور با تدریس این اساتید در جدول زیر ذکر شده:

مجموعه دی وی دیتعداد DVDاستاد مدرس (مولف)
پکیج جامع شیمی کنکور - ترکیبی
(شامل شیمی سال دوم، سوم و پیش دانشگاهی)
35استاد مصلایی
و دکتر بابایی
شیمی سال دوم7استاد محمد رضا مصلایی
شیمی سال سوم8استاد محمد رضا مصلایی
شیمی سال سوم (فصل 1)2استاد محمد رضا مصلایی
شیمی سال سوم (فصل 2)2استاد محمد رضا مصلایی
شیمی سال سوم (فصل 3)3استاد محمد رضا مصلایی
شیمی پیش دانشگاهی 113دکتر رضا بابایی
شیمی پیش دانشگاهی 1 (فصل 1)5دکتر رضا بابایی
شیمی پیش دانشگاهی 1 (فصل 2)6دکتر رضا بابایی
شیمی پیش دانشگاهی 27استاد محمد رضا مصلایی
شیمی پیش دانشگاهی 2 (فصل 3)4استاد محمد رضا مصلایی
شیمی پیش دانشگاهی 2 (فصل 4)3استاد محمد رضا مصلایی
تحلیل کامل تست های شیمی کنکور 961استاد محمد رضا مصلایی
جمع بندی شیمی کنکور12استاد مصلایی
و دکتر بابایی

 

بهترین دی وی دی های شیمی کنکور را از کجا بخریم؟

خیلی از کتابفروشی ها و فروشندگان خرد محصولات آموزشی دی وی دی های شیمی کنکور می فروشند اما دقت کنید که جدای از بحث کیفیت تصویر فیلم ها و نحوه تدریس، بسیاری از این فروشندگان هیچ تضمین و گارانتی در قبال محصول فروخته شده نخواهند داشت و به قول معروف “جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود” شعار همیشگی برخی فروشندگان واسطه است. بنابرین بهتر است دی وی دی های کنکور را فقط از نمایندگان ثبت شده و رسمی فروش تهیه کنید تا علاوه بر دارا بودن گارانتی، از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید. برای خرید بهترین دی وی دی های شیمی کنکور با گارانتی تعویض یک ساله و تخفیف ویژه می توانید با بخش فروش محصولات سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید. همه این محصولات از طریق پست ارسال شده و حداکثر ظرف ۳ روز به شما تحویل داده خواهد شد (هزینه پست بر عهده ماست).

 

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های شیمی کنکور

هم دکتر رضا بابایی و هم استاد محمدرضا مصلایی بدون شک بهترین دبیر شیمی کنکور هستند. اگر روش استفاده صحیح از این فیلم ها و روش مطالعه شیمی کنکور رو به درستی بلد باشید میتونید درصد بسیار بالایی شیمی در کنکور کسب کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر در زمینه انتخاب بهترین دی وی دی های شیمی کنکور دارید و یا قصد خرید مجموعه دی وی دی های این دو استاد شیمی کنکور رو دارید از راه های ارتباطی زیر در خدمت شما هستیم و تخفیف ویژه ای برای خرید این محصولات به شما خواهیم داد:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

آیدی تلگرام:  moshaverane100@