در درس فیزیک، بر خلاف ریاضی، تنها تشخیص فرمول صحیح و جایگذاری اعداد در فرمول برای رسیدن به جواب صحیح مساله کافی نیست. فیزیک رو اول باید خوب بفهمید، روش حل مساله رو کامل یاد بگیرید، گاهی باید فرمول ها و روش ها رو با هم ترکیب کنید تا نهایتا به جواب صحیح مساله برسید. برای قبولی در بعضی رشته ها مثل داروسازی گروه تجربی و اکثر رشته های مهندسی گروه ریاضی، درس فیزیک ضریب ۳ اختصاصی داره و کسب درصد بالا در درس فیزیک کنکور میتونه رتبه شما رو خیلی بهتر کنه. برای قبولی رشته های پزشکی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، پرستاری و … هم ضریب فیزیک ۲ است. میانگین درصد پاسخگویی فیزیک بین داوطلبان کنکور تجربی ۹۶ فقط حدود ۶ درصد بود! همین ثابت میکنه که در سال های اخیر چقدر تست های فیزیک کنکور سخت تر از گذشته شدند. برای درس فیزیک باید منبع آموزشی خوبی داشته باشید. با استفاده از بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور با تدریس اساتید برتر فیزیک کنکور که در اینجا به شما معرفی می کنیم میتونید مفاهیم پیچیده فیزیک رو به راحتی یاد بگیرید و با روش های سریع تست زنی درصد بالایی در کنکور کسب کنید:

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور تجربی ریاضی فیلم کنکور-DVD دی وی دی فیزیک استاد سید مجتبی سادات و مهندس سعید نصیرلو

 استاد سادات و استاد نصیرلو مدرس بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور

کتاب فیزیک نشرالگو که در بین دانش آموزان و داوطلبان کنکور به «کتاب فیزیک مجتبی سادات» معروف شده و یکی از پر فروش ترین کتاب های تست فیزیک کنکور به حساب میاد توسط بهترین استاد فیزیک کنکور در قالب درسنامه و تست تالیف شده. مهندس سید مجتبی سادات مولف ۹ جلد کتاب های فیزیک انتشارات نشرالگو است که از بین این کتاب ها میتونیم به فیزیک سوم دبیرستان و جامع فیزیک پایه نشرالگو اشاره کنیم. استاد سادات همچنین مجموعه ای از بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور تجربی و ریاضی رو آماده کرده که با استفاده از این مجموعه DVD با هر سطح درسی میتونید فیزیک رو به خوبی یاد بگیرید و بعدش با تمرین و تست بر این درس مسلط بشین:

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور تجربی ریاضی استاد سید مجتبی سادات فیلم کنکور DVD دی وی دی فیزیک سعید نصیرلو

سید مجتبی سادات معلم فیزیک کنکور دبیرستان های تیزهوشان و سایر مدارس برتر شهر تهران شامل دبیرستان علامه طباطبایی، انرژی اتمی، علامه حلی، مهدوی، نخبگان، فرزانگان و … بوده و همچنین مدرس برنامه های تلویزیونی کنکور ۱، مسیر موفقیت و کارنامه ۲۰ در صدا و سیما و دبیر فیزیک ده ها رتبه تک رقمی و دو رقمی کنکور هم بوده. برای مشاوره در زمینه تهیه فیلم های کنکور و همچنین خرید بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور با تخفیف ویژه (تدریس استاد سادات و استاد نصیرلو) با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱  و یا  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید. برای مشاهده نمونه تدریس این مجموعه دی وی دی ها ویدئو کلیپ های زیر رو ببینید (کیفیت تصویر نمونه فیلم های این صفحه از سایت به منظور کمتر کردن حجم دانلود و مشاهده آنلاین راحت تر برای شما کاهش داده شده) :

دانلود فیلم تدریس زاویه انحراف توسط استاد نصیرلو 

 

دانلود این ویدئو

 

دانلود این ویدئو 

 

دانلود این ویدئو 

نکته مهم: تمامی نمونه فیلم های تدریسی که از اساتید برتر فیزیک کنکور در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار دادیم با کیفیت تصویر پایین به منظور کاهش حجم فیلم هستند تا راحت تر فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما دی وی دی های اصلی که برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالاتر و Full HD هستند.

 

لیست تمامی فیلم های آموزشی فیزیک این اساتید در جدول زیر ذکر شده:

مجموعه دی وی دیتعداد DVDاستاد مدرس (مولف)
پکیج جامع فیزیک کنکور ویژه رشته تجربی
(فیزیک سال اول، دوم، سوم و پیش دانشگاهی)
69مهندس سید مجتبی سادات
پکیج جامع فیزیک کنکور ویژه رشته ریاضی71مجموع اساتید
آینه، نور و عدسی7مهندس سعید نصیرلو
دما و گرما و ویژگی های ماده و فشار6مهندس سعید نصیرلو
فیزیک پایه سال اول و دوم (آینه، نور و عدسی/ دما و گرما/ ویژگی های ماده و فشار)12مهندس سید مجتبی سادات
دما و گرما و ویژگی های ماده و فشار6مهندس سید مجتبی سادات
فیزیک پایه سال سوم تجربی13مهندس سید مجتبی سادات
فیزیک پایه سال سوم ریاضی15مهندس سید مجتبی سادات
الکتریسیته ساکن و خازن10مهندس سعید نصیرلو
الکتریسیته ساکن و خازن6مهندس سید مجتبی سادات
مدارها4مهندس سید مجتبی سادات
مغناطیس و القا3مهندس سید مجتبی سادات
فیزیک پیش دانشگاهی 128مهندس سید مجتبی سادات
حرکت شناسی و بردار7مهندس سعید نصیرلو
دینامیک و کار و انرژی12مهندس سعید نصیرلو
موج مکانیکی و صوت6مهندس سید مجتبی سادات
فیزیک پیش دانشگاهی 216مهندس سید مجتبی سادات
فیزیک اتمی و هسته ای9مهندس سید مجتبی سادات
جمع بندی فیزیک کنکور24مهندس سید مجتبی سادات

 

بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور را از کجا می توان تهیه کرد؟

خیلی از کتابفروشی ها و فروشندگان خرد محصولات آموزشی دی وی دی های فیزیک کنکور می فروشند اما دقت کنید که جدای از بحث کیفیت تصویر فیلم ها و نحوه تدریس، بسیاری از این فروشندگان هیچ تضمین و گارانتی در قبال محصول فروخته شده نخواهند داشت و به قول معروف “جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود” شعار همیشگی برخی فروشندگان واسطه است. بنابرین بهتر است دی وی دی های کنکور را فقط از نمایندگان ثبت شده و رسمی فروش تهیه کنید تا علاوه بر دارا بودن گارانتی، از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید. برای خرید بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور با گارانتی تعویض یک ساله و تخفیف ویژه می توانید با بخش فروش محصولات سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید. همه این محصولات از طریق پست ارسال شده و حداکثر ظرف ۳ روز به شما تحویل داده خواهد شد (هزینه پست بر عهده ماست).

 

تخفیف ویژه خرید بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور

استاد نصیرلو و استاد سادات بدون شک بهترین دبیر فیزیک کنکور هستند. البته باید روش استفاده صحیح از دی وی دی های کنکور رو هم بلد باشید که در این زمینه توضیحات لازم رو قبلا سایت مشاوران ۱۰۰ خدمتتون عرض کردیم. اگر نیاز به مشاوره بیشتر در زمینه انتخاب بهترین دی وی دی های فیزیک کنکور تجربی و ریاضی دارید و یا قصد خرید مجموعه دی وی دی های این دو استاد رو دارید از راه های ارتباطی زیر در خدمت شما هستیم و تخفیف ویژه ای برای خرید این محصولات به شما خواهیم داد:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

آیدی تلگرام:  moshaverane100@