اگه به دنبال یک مشاور کنکور خوب و مناسب هستید و واقعا نیاز به مشاوره کنکور دارید، مطالب این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ رو حتما بخونید تا خدایی نکرده گول نخورید و وقت و هزینه خودتون رو با انتخاب یک مشاور نامناسب هدر ندین. اما قبل از هر چیز باید به این سوال فکر کنید که آیا کسی مثل شما واقعا نیاز به مشاوره کنکور و داشتن یک مشاور تحصیلی داره یا نه؟ به نظر شما چند درصد از رتبه های برتر کنکور سراسری مشاور تحصیلی داشتن؟ جواب سوال دوم رو میتونید در این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ مطالعه کنید: “نتایج نظر سنجی از رتبه های برتر درباره مشاور تحصیلی کنکور، دی وی دی، کلاس کنکور و …”

مشاوره کنکور - مشاور تحصیلی کنکور

ببینید دوستان، یک داوطلب کنکور، به عنوان مثال کنکور تجربی، باید حدود ۴۷۰۰ صفحه فقط کتاب درسی بخونه و علاوه بر اینها برای هر درس حداقل یک کتاب کمک درسی و تست داشته باشه و بر بیشتر این مطالب درسی مسلط باشه تا بتونه سر جلسه کنکور در حدود ۴ ساعت بهتر از سایر رقبا ظاهر بشه. اگه کسی میخواد رشته هایی مثل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، رشته های مهندسی پرطرفدارتر، رشته حقوق و … در یک دانشگاه دولتی معتبر قبول بشه باید بتونه حداقل از ۹۸ درصد رقیب هاش جلو بیفته. این درصد رو با توجه به ظرفیت پذیرش این رشته ها عرض می کنیم. مشاوره کنکور و داشتن یک مشاور تحصیلی خوب که خودش این راه رو رفته باشه و تجربه و علم به روز مشاوره کنکور رو داشته باشه خیلی میتونه به شما کمک کنه.

برای کنکور، صرفا تلاش زیاد و کمیت ساعات مطالعه تضمین کننده موفقیت نیست، هر چند لازم هست ولی کافی نیست، چون کیفیت مطالعه و برنامه ریزی و مشاوره کنکور درست و اصولی هم مهمه. فقط زیاد درس خواندن کافی نیست، دقیقا مثل رانندگی تنها که کافی نیست بیایید فقط با سرعت رانندگی کنید تا به مقصدتون برسید. اگر جاده رو اشتباه برید به مقصد نمی‌ رسید اگر بخواهید مرتبا مسیر رو عوض کنید، نتیجش رسیدن به مقصد نیست، نتیجه استرس و آشفتگیه.

راه حل اینه که از ریل خارج نشید. ریل کنکوری ها همون برنامه داشتن هست. گاهی دانش‌آموز تلاش میکنه اما در مسیر نادرست! اشکال کار خودتون رو پیدا کنید یا از یک مشاور تحصیلی ماهر برای مشاوره کنکور استفاده کنید که بهتون کمک کنه. آیا در انتخاب برنامه مشکل داشتید یا منابع یا روش مطالعه شما اشتباه بوده؟ یا ده ها دلیل دیگه. با خودتون صادق باشید و اشتباهات گذشته رو تکرار نکنید.

شنا کردن برای نجات پیدا کردن خیلی فرق داره با دست و پا زدن بیخودی. نتیجه درس خواندن با برنامه اصولی و مشاوره صحیح هم خیلی فرق داره با نتیجه درس خواندن زیاد اما بدون برنامه ریزی اصولی.

 

تاثیر مشاوره کنکور در رتبه و قبولی

مشاوره کنکور صرفا معرفی منابع و تحلیل و مقایسه کتاب ها و مسائل اینجوری نیست، منابع مطالعاتی که رتبه های تک رقمی کشور برای کنکور استفاده کردن بعضا با منابع مطالعاتی رتبه های نجومی کنکور یکسان و مشترک بوده، پس چرا یکیشون رتبه تک رقمی میاره و میشه یکی از نفرات برتر کنکور سراسری ولی اون یکی رتبه ۶ رقمی؟! رتبه تک رقمی هم کیفیت و هم کمیت مطالعه اش بالاتر بوده و قطعا برنامه ریزی بهتری برای درس خوندن داشته، اصول تست زدن چه در منزل و چه سر جلسه آزمون های آزمایشی رو بلد بوده، برنامه مرور مناسبی داشته، تکنیک های لازم سر جلسه آزمون رو خوب اجرا کرده و سایر اصولی که مشاوران محترم در مشاوره کنکور توصیه میکنن رو خوب اجرا کرده.

 

مشاوره کنکور مانع اشتباهات جبران ناپذیر

روش درس خوندن برای کنکور که باید درست و اصولی باشه. شما وقتی حدود یک سال یعنی ۳۰۰ و خورده ای روز قراره برای کنکور درس بخونید، اگه یک اشتباه کوچک داشته باشید هرچند خیلی کوچک هم باشه و از نظر شما کم اهمیت باشه، اما وقتی همین اشتباه رو ۳۰۰ روز یعنی ۳۰۰ بار تکرار کنید یه نتیجه بزرگ بهتون میده و اگه این نتیجه بزرگ یه نتیجه بد و منفی بزرگ باشه بهتون خیلی ضربه میزنه.

سالی که کنکور دارید سال آزمون و خطا کردن نیست. باید اصولی درس بخونید، روش هاتون صحیح باشه و در مسیر درست حرکت کنید تا به اون رتبه و رشته ای که میخواهید برسید. اگر خودتون این اصول و راه و روش ها رو نمیدونید بهتره از مشاوره کنکور استفاده کنید و یک مشاور حرفه ای داشته باشید. اگر واقعا خودتون این اصول رو بلد نیستید، یا نیاز به کسی دارید که پیگیر کار شما باشه و بر اجرای این اصول توسط شما نظارت داشته باشه یا ایرادات و نواقص کار رو بهتون یادآوری کنه حتما مشاور بگیرید.

 

ویژگی های یک مشاور کنکور و راهنمای انتخاب مشاور خوب

ترجیحا مشاوری انتخاب کنید که خودش مسیر کنکور رو با موفقیت طی کرده باشه و رتبه خوبی آورده باشه اما مهم تر از اون باید با اصول صحیح مشاوره کنکور آشنا باشه، پیگیر برنامه مطالعاتی شما باشه و به طور پیوسته روی روند اجرای برنامه و درس خوندن شما نظارت داشته باشه، بتونه در شما انگیزه واسه مطالعه بیشتر و بهتر ایجاد کنه، بتونه به سوالاتی که در ذهن شما درباره مسائل مختلف مرتبط با درس و مدرسه و کنکور هست جواب بده و اطلاعات کاملی داشته باشه، با منابع به روز و مناسب کمک درسی مخصوص کنکور آشنایی داشته باشه و منبع کمک آموزشی مناسب برای هر درس رو با توجه به شرایط شما بهتون معرفی کنه، مشاور باید ببینه آیا در درس خاصی نیاز به کلاس کنکور یا تهیه فیلم و دی وی دی آموشی دارید یا نه که وقت و هزینه تون رو بیخودی تلف نکنید.

یک مشاور کنکور خوب باید اصولی رو که در آزمون های آزمایشی روز قبل از آزمون و حین آزمون دادن و بعد از آزمون باید رعایت و اجرا کنید بهتون یاد بده و بر اجرای این کارها نظارت داشته باشه، مثل تکنیک های تنظیم وقت، روش درست ارزیابی آزمون ها، انتخاب آزمون آزمایشی مناسب، تحلیل دقیق درس به درس کارنامه های شما و پیشنهاد برای برطرف کردن نقاط ضعف و …

یک مشاوره کنکور باید روش های درست درس خوندن و روش مطالعه درس های مختلف اختصاصی و عمومی رو بهتون یاد بده و اینجاست که اگه کسی خودش در این رشته موفق شده باشه و رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشه بهتر میتونه در این زمینه به شما کمک کنه. مشاور کنکور باید شرایط مناسب مطالعه، ساعت مناسب خوندن هر درس، برنامه مرور کوتاه و بلند مدت هر درس، راه های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی مطالب هر درس، تکنیک های مرور و ابزار های مرور، خلاصه نویسی درست برای هر درس و زمان و شرایط استفاده صحیح از خلاصه های اون درس، قسمت های ترکیبی درس های مختلف، موضوعی و درس به درس و ترکیبی خوندن و … رو به شما یاد بده و بر عملکرد شما نظارت و پیگیری داشته باشه.

مشاور کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و هر رشته ای که باشه باید بتونه متناسب با شرایط شما و با اطلاع کامل از همه شرایطتتون در برنامه ریزی هفتگی به شما کمک کنه. ساعت مطالعه لازم برای هر درس و هر مبحث خاص از هر درس، تعادل مطالعه تستی و تشریحی، تعادل عمومی و اختصاصی، اهمیت مباحث مختلف مخصوصا اگر وقت کمی دارید، مباحث پیش نیاز در درس های پایه و پیش دانشگاهی و جزئیات ریزی که لازم هست رو به شما بگه و در همه این زمینه ها پاسخگوی سوالات مشاوره ای شما و پیگیر کار شما باشه.

 

اگر نیاز به مشاوره کنکور دارید با ما تماس بگیرید

هر جای ایران که هستید، اگر نیاز به مشاور کنکور دارید میتونید به صفحه ثبت نام مشاوره در سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه کنید و فرم ثبت نام مشاوره رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

مشاوران ما چه کسانی هستند

مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در رشته تجربی دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و بابل بوده و در رشته ریاضی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هستند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و همگی رتبه های زیر ۲۰۰ کنکور سراسری هستند که با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان نظام جدید و کنکوری های نظام قدیم کاملا آشنا و در این زمینه تجربه دارند. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز برای اطمینان به شما ارائه خواهد شد.

لیست مشاورانی که امروز حداقل یک ظرفیت خالی برای پذیرش دانش آموز جدید دارند:

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
محمدرضا بهرامیانریاضیرتبه 17 منطقه یکمکانیک صنعتی شریف
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
لادن زاهد نژادتجربیرتبه 178 منطقه یکدندانپزشکی تهران
رها یوسف نژادتجربیرتبه 185 منطقه دودندانپزشکی تهران

برای مشاهده پروفایل هر مشاور، روی نام و نام خانوادگی مشاور کلیک کنید.

 

شرایط و روش کار مشاور

مشاور ما به شما برنامه هفتگی و مبحث بندی شده خواهد داد که کاملا بر اساس توان و ساعت مطالعه شما و هماهنگ با برنامه آزمون آزمایشی چیده شده است. مشاور هر شب از شما به صورت پیامک یا در تلگرام بسته به انتخاب شما گزارش عملکرد روزانه دریافت خواهد کرد و شما باید هر شب ساعت مطالعه، دروس مطالعه شده و اجرای کامل یا عدم اجرای برنامه آن روز را به مشاور خود اطلاع دهید. اگر واحدی از برنامه آن روز را اجرا نکرده باشید، مشاور برای شما جبرانی خواهد گذاشت.

در هر هفته، مشاور دو تماس تلفنی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای با شما خواهد گرفت که طی این دو تماس به سوالات شما پاسخ خواهد داد و در مورد حل مشکلات درسی که دارید شما را راهنمایی خواهد کرد. مشاوره انگیزشی نیز بخش مهمی از وظایف مشاوران ما را تشکیل می دهد.

علاوه بر تماس های خود مشاور، هر وقت سوال یا مشکلی داشتید یا نیاز به راهنمایی در زمینه خاصی از جمله روش مطالعه درس ها، منابع کمک درسی، تحلیل آزمون، برنامه ریزی و … داشتید می توانید به صورت تلگرامی و یا تماس تلفنی با مشاور سوالات یا مشکلات خود را مطرح نموده و از مشاور رتبه برتر راهنمایی دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه مشاوره ثابت موسسه مشاوران ۱۰۰ از ساعت ۸ صبح تا ۲۳ شب می توانید با شماره ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید.

 

هزینه مشاوره ها

حداقل مدت زمان مشاوره ۱۵ روز است که هزینه آن ۹۵ هزار تومان می باشد. به همین ترتیب هزینه ثبت نام مشاوره یک ماه کامل ۱۹۰ هزار تومان است. در صورت رزرو مشاوره بیش از یک ماه، هزینه هر ماه کمتر از ۱۹۰ هزار تومان خواهد بود که در فرم موجود در انتهای صفحه ثبت نام قابل مشاهده است. بعد از پرداخت هزینه، یک مشاور از بین مشاورین ما طبق شرایط شما و انتخاب خودتان به شما معرفی شده و همان روز با شما تماس خواهد گرفت. لازم است در اولین تماس مشاور با شما، شرایط درسی و وضعیت فعلی خود را به طور کامل شرح دهید.

 

تخفیف هزینه

در صورت معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی به شما تخفیف داده خواهد شد (برای دریافت کد تخفیف تماس بگیرید). علاوه بر این، کسانی که تا کنکور سراسری هر ماه بطور پیوسته از ما مشاوره دریافت کنند، مرداد ماه از خدمات انتخاب رشته رایگان مشاوران ۱۰۰ برخوردار خواهند شد.

 

گارانتی و تضمین مشاوره ها

به دلیل اطمینانی که به کیفیت بالای مشاوره هایمان داریم، شما می توانید ۴۸ ساعت پس از شروع مشاوره در صورت عدم رضایت از مشاور خود، بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد، درخواست تغییر مشاور دهید تا یک مشاور جدید از بین رتبه های برتر زیر ۲۰۰ کنکور به عنوان مشاور جدید به شما معرفی گردد و یا در صورت تمایل شما، بدون قید و شرط کل هزینه پرداختی را به حساب بانکی شما بازگشت خواهیم داد.

برای برنامه ریزی و ثبت نام مشاوره با رتبه های برتر کنکور سراسری با شرایط گفته شده، به منوی ثبت نام مشاوره در سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه کنید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود:

 شماره پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

 آیدی تلگرام ثبت نام:  moshaverane100@

 شماره تماس (فقط مخصوص ثبت نام):  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵