اساتید سایت مشاوران 100 آفبا تخفیف بهترین دی وی دی های کنکور فیلم کنکوری

فیلم های درس مورد نظر را مشاهده کنید:

ادبیات عربی دینی ریاضی زیست فیزیک شیمی  

برای دریافت کد تخفیف خرید فیلم ها نام درس و استاد

مورد نظر را به شماره 09909380945 پیامک کنید.

ورود به فروشگاه اینترنتی فیلم کنکور

مشاوره کنکور – بهترین مشاور تحصیلی کنکور کیست، وظایف مشاور کنکور چیست

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

اگه به دنبال یک مشاور کنکور خوب و مناسب هستید و نیاز به مشاوره کنکور دارید، مطالب این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ رو حتما بخونید تا وقت و هزینه خودتون رو با انتخاب یک مشاور نامناسب تلف نکنید. مشاورهای خوب و با تجربه رو هم بهتون معرفی می کنیم. اما قبل از هر چیز باید به این سوال فکر کنید که آیا کسی مثل شما واقعا نیاز به مشاوره کنکور و داشتن یک مشاور تحصیلی داره یا نه؟ مشاوره کنکور - مشاور تحصیلی کنکور

ببینید دوستان، یک داوطلب کنکور، به عنوان مثال کنکور تجربی، باید حدود ۴۷۰۰ صفحه فقط کتاب درسی بخونه و علاوه بر اینها برای هر درس حداقل یک کتاب کمک درسی و تست داشته باشه و بر بیشتر این مطالب درسی مسلط باشه تا بتونه سر جلسه کنکور در حدود ۴ ساعت بهتر از سایر رقبا ظاهر بشه. اگه کسی میخواد رشته هایی مثل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، رشته های مهندسی پرطرفدارتر، رشته حقوق و … در یک دانشگاه دولتی معتبر قبول بشه باید بتونه حداقل از ۹۸ درصد رقیب هاش جلو بیفته. این درصد رو با توجه به ظرفیت پذیرش این رشته ها عرض می کنیم. مشاوره تحصیلی کنکور و داشتن یک مشاور تحصیلی خوب که خودش این راه رو رفته باشه و تجربه و علم به روز مشاوره کنکور رو داشته باشه خیلی میتونه به شما کمک کنه.

برای کنکور، صرفا تلاش زیاد و کمیت ساعات مطالعه تضمین کننده موفقیت نیست، هر چند لازم هست ولی کافی نیست، چون کیفیت مطالعه و برنامه ریزی و مشاوره کنکور درست و اصولی هم مهمه. فقط زیاد درس خواندن کافی نیست، دقیقا مثل رانندگی تنها که کافی نیست بیایید فقط با سرعت رانندگی کنید تا به مقصدتون برسید. اگر جاده رو اشتباه برید به مقصد نمی‌ رسید اگر بخواهید مرتبا مسیر رو عوض کنید، نتیجش رسیدن به مقصد نیست، نتیجه استرس و آشفتگیه.

راه حل اینه که از ریل خارج نشید. ریل کنکوری ها همون برنامه داشتن هست. گاهی دانش‌آموز تلاش میکنه اما در مسیر نادرست! اشکال کار خودتون رو پیدا کنید یا از یک مشاور تحصیلی ماهر برای مشاوره کنکور استفاده کنید که بهتون کمک کنه. آیا در انتخاب برنامه مشکل داشتید یا منابع یا روش مطالعه شما اشتباه بوده؟ یا ده ها دلیل دیگه. با خودتون صادق باشید و اشتباهات گذشته رو تکرار نکنید.

شنا کردن برای نجات پیدا کردن خیلی فرق داره با دست و پا زدن بیخودی. نتیجه درس خواندن با برنامه اصولی و مشاوره صحیح هم خیلی فرق داره با نتیجه درس خواندن زیاد اما بدون برنامه ریزی اصولی.

 

تاثیر مشاوره کنکور در رتبه و قبولی

مشاوره کنکور صرفا معرفی منابع و تحلیل و مقایسه کتاب ها و مسائل اینجوری نیست، منابع مطالعاتی که رتبه های تک رقمی کشور برای کنکور استفاده کردن بعضا با منابع مطالعاتی رتبه های نجومی کنکور یکسان و مشترک بوده، پس چرا یکیشون رتبه تک رقمی میاره و میشه یکی از نفرات برتر کنکور سراسری ولی اون یکی رتبه ۶ رقمی؟! رتبه تک رقمی هم کیفیت و هم کمیت مطالعه اش بالاتر بوده و قطعا برنامه ریزی بهتری برای درس خوندن داشته، اصول تست زدن چه در منزل و چه سر جلسه آزمون های آزمایشی رو بلد بوده، برنامه مرور مناسبی داشته، تکنیک های لازم سر جلسه آزمون رو خوب اجرا کرده و سایر اصولی که مشاوران محترم در مشاوره کنکور توصیه میکنن رو خوب اجرا کرده.

 

مشاوره کنکور مانع اشتباهات جبران ناپذیر

روش درس خوندن برای کنکور که باید درست و اصولی باشه. شما وقتی حدود یک سال یعنی ۳۰۰ و خورده ای روز قراره برای کنکور درس بخونید، اگه یک اشتباه کوچک داشته باشید هرچند خیلی کوچک هم باشه و از نظر شما کم اهمیت باشه، اما وقتی همین اشتباه رو ۳۰۰ روز یعنی ۳۰۰ بار تکرار کنید یه نتیجه بزرگ بهتون میده و اگه این نتیجه بزرگ یه نتیجه بد و منفی بزرگ باشه بهتون خیلی ضربه میزنه.

سالی که کنکور دارید سال آزمون و خطا کردن نیست. باید اصولی درس بخونید، روش هاتون صحیح باشه و در مسیر درست حرکت کنید تا به اون رتبه و رشته ای که میخواهید برسید. اگر خودتون این اصول و راه و روش ها رو نمیدونید بهتره از مشاوره کنکور استفاده کنید و یک مشاور حرفه ای داشته باشید. اگر واقعا خودتون این اصول رو بلد نیستید، یا نیاز به کسی دارید که پیگیر کار شما باشه و بر اجرای این اصول توسط شما نظارت داشته باشه یا ایرادات و نواقص کار رو بهتون یادآوری کنه حتما مشاور بگیرید.

 

ویژگی های یک مشاور کنکور و راهنمای انتخاب مشاور خوب

ترجیحا مشاوری انتخاب کنید که خودش مسیر کنکور رو با موفقیت طی کرده باشه و رتبه خوبی آورده باشه اما مهم تر از اون باید با اصول صحیح مشاوره کنکور آشنا باشه، پیگیر برنامه مطالعاتی شما باشه و به طور پیوسته روی روند اجرای برنامه و درس خوندن شما نظارت داشته باشه، بتونه در شما انگیزه واسه مطالعه بیشتر و بهتر ایجاد کنه، بتونه به سوالاتی که در ذهن شما درباره مسائل مختلف مرتبط با درس و مدرسه و کنکور هست جواب بده و اطلاعات کاملی داشته باشه، با منابع به روز و مناسب کمک درسی مخصوص کنکور آشنایی داشته باشه و منبع کمک آموزشی مناسب برای هر درس رو با توجه به شرایط شما بهتون معرفی کنه، مشاور باید ببینه آیا در درس خاصی نیاز به کلاس کنکور یا تهیه بهترین فیلم های آموزشی و دی وی دی های کنکور دارید یا نه که وقت و هزینه تون رو بیخودی تلف نکنید.

یک مشاور کنکور خوب باید اصولی رو که در آزمون های آزمایشی روز قبل از آزمون و حین آزمون دادن و بعد از آزمون باید رعایت و اجرا کنید بهتون یاد بده و بر اجرای این کارها نظارت داشته باشه، مثل تکنیک های تنظیم وقت، روش درست ارزیابی آزمون ها، انتخاب آزمون آزمایشی مناسب، تحلیل دقیق درس به درس کارنامه های شما و پیشنهاد برای برطرف کردن نقاط ضعف و …

یک مشاوره کنکور باید روش های درست درس خوندن و روش مطالعه درس های مختلف اختصاصی و عمومی رو بهتون یاد بده و اینجاست که اگه کسی خودش در این رشته موفق شده باشه و رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشه بهتر میتونه در این زمینه به شما کمک کنه. مشاور کنکور باید شرایط مناسب مطالعه، ساعت مناسب خوندن هر درس، برنامه مرور کوتاه و بلند مدت هر درس، راه های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی مطالب هر درس، تکنیک های مرور و ابزار های مرور، خلاصه نویسی درست برای هر درس و زمان و شرایط استفاده صحیح از خلاصه های اون درس، قسمت های ترکیبی درس های مختلف، موضوعی و درس به درس و ترکیبی خوندن و … رو به شما یاد بده و بر عملکرد شما نظارت و پیگیری داشته باشه.

مشاور کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و هر رشته ای که باشه باید بتونه متناسب با شرایط شما و با اطلاع کامل از همه شرایطتتون در برنامه ریزی هفتگی به شما کمک کنه. ساعت مطالعه لازم برای هر درس و هر مبحث خاص از هر درس، تعادل مطالعه تستی و تشریحی، تعادل عمومی و اختصاصی، اهمیت مباحث مختلف مخصوصا اگر وقت کمی دارید، مباحث پیش نیاز در درس های پایه و پیش دانشگاهی و جزئیات ریزی که لازم هست رو به شما بگه و در همه این زمینه ها پاسخگوی سوالات مشاوره ای شما و پیگیر کار شما باشه.

 

اگر نیاز به مشاوره کنکور دارید با ما تماس بگیرید

هر جای ایران که هستید، اگر نیاز به مشاور کنکور دارید میتونید به صفحه ثبت نام مشاوره در سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه کنید و یا فرم ثبت نام مشاوره موجود در انتهای همین صفحه رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم. حداقل مدت زمان مشاوره یک ماه است. راه های ارتباطی با مشاوران ۱۰۰ :

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

 تلگرام:  [email protected]

 

مشاوران ما چه کسانی هستند

مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در رشته تجربی دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های دولتی بوده و در رشته ریاضی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هستند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و همگی رتبه های برتر کنکور سراسری هستند که با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان نظام جدید و کنکوری های نظام قدیم کاملا آشنا و در این زمینه تجربه دارند. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز برای اطمینان به شما ارائه خواهد شد. همچنین کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱ می باشد.

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
سروش سحابی مقدمتجربیرتبه 6 منطقه دوپزشکی تهران
امیرحسین پارساییتجربیرتبه 7 منطقه سهپزشکی تهران
احمد حسنیتجربیرتبه 12 منطقه سهدندانپزشکی شهید بهشتی
محمد امیررضاییریاضیرتبه 14 منطقه سهبرق صنعتی شریف
محمدمهدی مولائیتجربیرتبه 29 سهمیه 5 درصدپزشکی تهران
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
کیمیا حنانیانسانیرتبه 277 منطقه یکروانشناسی دانشگاه خوارزمی

با کلیک روی نام هر یک از این مشاوران می توانید پروفایل و مشخصات وی را در سایت کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) نیز مشاهده کنید.

سروش سحابی مقدم عضو گروه آموزشی مشاوران 100 رتبه 6 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران

مشاهده کارت دانشجویی

امیرحسین پارسائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 7 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران

مشاهده کارت دانشجویی

احمدی حسنی رتبه 12 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

مشاهده کارت دانشجویی

محمد امیررضایی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 14 کنکور ریاضی دانشجوی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف

مشاهده کارت دانشجویی

محمد مهدی مولائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 29 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران

مشاهده کارت دانشجویی

ابوالفضل گوکلنی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 111 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه بابل

مشاهده کارت دانشجویی

 

روش کار و شرایط مشاوره

مشاور ما به شما برنامه شخصی هفتگی و مبحث بندی شده خواهد داد که کاملا بر اساس توان و ساعت مطالعه و شرایط شما و هماهنگ با برنامه آزمون آزمایشی که شرکت می کنید چیده شده است. مشاور هر شب از شما به صورت پیامک یا در تلگرام بسته به انتخاب شما گزارش عملکرد روزانه دریافت خواهد کرد و شما باید هر شب ساعت مطالعه، دروس مطالعه شده و اجرای کامل یا عدم اجرای برنامه آن روز را به مشاور خود اطلاع دهید. اگر واحدی از برنامه آن روز را اجرا نکرده باشید، مشاور برای شما جبرانی خواهد گذاشت.

در هر هفته، مشاور دو تماس تلفنی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای با شما خواهد گرفت که طی این دو تماس به سوالات شما پاسخ خواهد داد و در مورد حل مشکلاتی که در درس خواندن دارید شما را راهنمایی خواهد کرد. مشاوره انگیزشی نیز بخش مهمی از وظایف مشاوران ما را تشکیل می دهد.

علاوه بر تماس های خود مشاور، هر وقت سوال یا مشکلی داشتید یا نیاز به راهنمایی در زمینه خاصی از جمله روش مطالعه درس ها، منابع کمک درسی، تحلیل و ارزیابی آزمون، برنامه ریزی و … داشتید می توانید با هماهنگی قبلی به صورت تلگرامی و یا تماس تلفنی با مشاور (یک بار در شبانه روز و حداکثر به مدت ۲۰ دقیقه) سوالات مشاوره ای یا مشکلات خود را مطرح نموده و از مشاور رتبه برتر راهنمایی دریافت کنید.

 

هزینه مشاوره ها

حداقل مدت زمان مشاوره یک ماه است که هزینه آن ۲۸۰ هزار تومان می باشد. در صورت رزرو مشاوره بیش از یک ماه، هزینه هر ماه کمتر از ۲۸۰ هزار تومان خواهد بود که در فرم موجود در انتهای صفحه ثبت نام قابل مشاهده است. بعد از پرداخت هزینه، یک مشاور از بین مشاورین ما طبق شرایط شما و انتخاب خودتان به شما معرفی شده و همان روز با شما تماس خواهد گرفت. لازم است در اولین تماس مشاور با شما، شرایط درسی و وضعیت فعلی خود را به طور کامل شرح دهید.

 

امتیازات + شرایط تخفیف هزینه

۱- در صورت دارا بودن کد تخفیف سه رقمی ایام و مناسبت های خاص (از جمله عید نوروز و …) پس از تکمیل فرم موجود در انتهای این صفحه و کلیک روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت، حتما کد تخفیف خود را ثبت کنید تا تخفیف هزینه بصورت خودکار اعمال گردد.

۲- در صورت معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی نیز کد تخفیف  جدید به شما ارائه خواهد شد (برای دریافت کد تخفیف معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی تماس بگیرید).

 

گارانتی و تضمین مشاوره ها

به دلیل اطمینانی که به کیفیت بالای مشاوره هایمان داریم، شما می توانید ۴۸ ساعت پس از شروع مشاوره در صورت عدم رضایت از مشاور خود، بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد، درخواست تغییر مشاور دهید تا یک مشاور جدید از بین رتبه های برتر کنکور به عنوان مشاور جدید به شما معرفی گردد و یا در صورت تمایل شما، بدون قید و شرط کل هزینه پرداختی را به حساب بانکی شما بازگشت خواهیم داد.

همچنین بعد از گذشت ۴۸ ساعت تا پایان دوره مشاوره اگر به هر دلیل از عملکرد مشاور رضایت نداشتید ۴۰ درصد از مبلغ واریزی شما بدون قید و شرط به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد.

برای برنامه ریزی و ثبت نام مشاوره با رتبه های برتر کنکور سراسری با شرایط گفته شده، به منوی ثبت نام مشاوره در سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه کنید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر درباره مشاوره یا خرید بهترین دی وی دی های کنکور از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود:

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

 تلگرام:  [email protected]

 

 

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور

برای ثبت نام مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در گروه تلگرام مطرح کنید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور در زمینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

۲۶ نظر

 1. با سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم و به مشاور و برنامه ریز دقیق نیاز دارم اما با توجه به این که وضعیت مالی خوبی ندارم و نمیخوام به خانوادم فشار بیارم آیا شما به صورت قسطی هم کار میکنیدیا این که هزینه کمتری بگیرید

 2. با سلام و عرض ادب
  ۳ سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
  ۱-میخواستم بدونم اگه امسال شبانه قبول شدم میتونم سال بعد کنکور بدم اینم بگم که مشکل سربازی ندارم
  ۲-ایا درسته میگن کنکور ۹۸ به ۲ صورت برگزار میشه یکی برای داوطلبین که قبل ۹۷ دیپلم گرفتن و یکی برای داوطلبین که بعد از سال ۹۷ دیپلم گرفتن
  ۳-شرایط سوابق تحصیلی برای کنکور ۹۸ به چه شکل خواهد بود تاثیر به صورت مثبت خواهد بود یا تاثیر قطعی
  با تشکر

 3. سلام .من رشته ی دبیرستانم مدیریت خانواده است و پیش دانشگاهی ندارم .آیا میتونم امتحان کنکور بدم و در یک دانشگاه دولتی ادامه تحصیل بدم .لطفا جواب بدین .

  • سلام کنکور چه رشته ای؟ اگر منظورتون کنکور سراسری تجربی ریاضی یا انسانی باشه نمیشه چون باید حداقل مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم داشته باشید.

 4. سلام ایا میشه بدون داشتن مشاور برای کنکور برنامه ریزی کرد؟

 5. سلام ممنون از مطالب مفیدی که گذاشتید اگه امکان داره منابع کمک درسی نظام جدید دهم تجربی هم معرفی کنید و یه سوال آیا برای دهم تجربی هم مشاور درسی دارین یا فقط واسه کنکوری ها؟

 6. سلام من ب مشاور نیازمندم مشاوری میخوام که تا کنکور همیشه راهنماییم کنه به سوالاتم جواب بده و پیگیر کارم باشه ولی راستش هزینه مشاوره هم ندارم شما مشاور برتر کنکور سراغ دارین که رایگان کار کنه و کارش خوب باشه؟

 7. سلام وقتتون بخیر من یه مشاوره تحصیلی نیاز دارم برای انتخاب رشته نهم به دهم دبیرستان نمیدونم برم تجربی یا انسانی یا ریاضی میتونید راهنماییم کنید؟ متشکرم

  • سلام، برای مشاوره انتخاب رشته تحصیلی دبیرستان با شماره درج شده در قسمت “تماس با ما” سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید.

 8. سلام مشاوره تلفنی در زمینه ازدواج هم دارید؟

 9. سلام یه سوال برام پیش اومده ممنونم اگر جواب بدین آیا واسه قبولی پزشکی حتما به مشاوره ی تحصیلی کنکور نیازه؟ اگه مشاور درسی نداشته باشم نمیتونم کنکور قبول بشم؟؟ تا حالا کسی بوده بدون مشاور تحصیلی کنکور تجربی رتبه خوب آورده باشه؟

  • سلام، بله کسانی هم بودن که بدون داشتن مشاور تحصیلی رتبه خوبی آوردن. اگه خودتون اطلاعاتی رو که لازمه داشته باشید و کارهایی رو که در این نوشته به عنوان وظایف یک مشاور تحصیلی گفته شده بتونید خودتون بدون راهنمایی و بدون نظارت و پیگیری از طرف مشاور انجام بدین میتونید موفق باشید. در غیر اینصورت بهتره یک مشاور کنکور باتجربه داشته باشید.

 10. کسی که بره رشته روانشناسی بهتره یا مشاوره؟

 11. سلام
  شما مشاوره تلفنی تحصیلی هم دارید یا فقط مشاوره حضوری هست؟

 12. سلام من دانش آموز تجربی هستم سال آینده کنکور دارم میخواستم برم قلم چی ثبت نام کنم اونجا خودشون بهمون مشاوره کنکور میدن؟ یا باید مشاور تحصیلی جدا بگیریم؟ و آیا بابت مشاوره هم پول جدا میگیرن یا همین پولی که واسه آزمون میدیم همونه

  • سلام، قلم چی به شما و چند نفر دیگه یک پیشتیبان مشترک میده، نه مشاور کنکور. پشتیبان معمولا دو هفته یک بار در فاصله بین آزمون ها با شما تماس کوتاهی میگیره و ساعت و محل برگزاری آزمون رو اطلاع میده و اگه سوالی داشته باشید در حد اطلاعاتش جواب میده. کیفیت عملکرد و پیگیری پشتیبان ها با هم یکسان نیست اما در کل وظایف پشتیبان قلم چی با وظایف مشاوره تخصصی کنکور فرق داره و نباید به اندازه یک مشاور شخصی ازش انتظار داشت چون به هر حال فقط دو هفته یک بار یک تماس کوتاه با شما میگیره.

 13. سلام وقت بخیر من مشاور کنکور تجربی میخواستم باید چطور اقدام کنم؟ میشه راهنمایی کنید

اگر سوال یا نظری دارید بنویسید

ایمیل و شماره تلگرام برای دیگران نمایش داده نمی شود

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.