مشاور تحصیلی کنکور تجربی تلفنی و آنلاین – نظر رتبه های برتر درباره مشاوره برای کنکور

در این صفحه اسامی بهترین مشاورین کنکور را به شما معرفی خواهیم کرد. اما قبل از این بد نیست بدانید نظر رتبه های برتر درباره مشاور تحصیلی چیست و مشاوره درست چقدر بر موفقیت دانش آموزان و فارغ التحصیلان تاثیرگذار است؟ حدود ۸۵ درصد از رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری سال های اخیر مشاور تحصیلی کنکور داشته اند و تنها ۳ درصد آن ها از کلاس های کنکوری خارج از مدرسه استفاده کرده اند. این آمار بخشی از نتایج پژوهشی است که در این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ قصد داریم یافته های جالب آن را به طور کامل شرح دهیم. در این پژوهش، یکی از موسسات تحقیقات بازاریابی با همکاری جمعی از دانشجویان مدیریت بازاریابی یکی از دانشگاه های تهران، تاثیر داشتن مشاور تحصیلی کنکور بر کسب رتبه خوب در کنکور تجربی و ریاضی را مورد بررسی قرار داده است.

در این پژوهش، با ۹۳۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور تجربی و ریاضی سال های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ و همچنین با ۸۴۱ دانش آموز دوره متوسطه دوم مدارس تهران مصاحبه های میدانی صورت گرفته است و این افراد به چند سوال درباره تاثیر مشاوره درسی و نقش مشاور تحصیلی کنکور در موفقیت خود جواب داده اند (منبع: تابناک).

 

چند درصد دانش آموزان مشاور تحصیلی کنکور دارند؟

بر اساس نتایج این پژوهش ۲۷ درصد از دانش آموزان پایه دوم دبیرستان تا پیش دانشگاهی مدارس تهران اظهار کرده اند که مشاور کنکور دارند و تاثیر داشتن مشاور تحصیلی کنکور تجربی یا ریاضی را مثبت دانسته اند. ۹ درصد دیگر نیز با وجود اعتقاد به تاثیرگذار بودن مشاور تحصیلی کنکور، هنوز اقدامی برای اخذ مشاور درسی تلفنی یا حضوری نکرده اند.

 

مقایسه مشاور تحصیلی مدرسه با مشاور تحصیلی کنکور خارج از مدرسه

۹۱ درصد از دانش آموزانی که مشاور تحصیلی داشته اند اعلام کرده اند که از مشاور تحصیلی کنکور خارج از مدرسه استفاده می کنند. ۹ درصد دیگر مشاور مدرسه را انتخاب کرده اند.

 

۸۵ درصد از رتبه های زیر هزار کنکور مشاور تحصیلی داشته اند

طبق یافته های این پژوهش، ۸۵ درصد از رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور تجربی و ریاضی که در رشته های پرمتقاضی علوم پزشکی و مهندسی دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، دانشگاه صنعتی شریف و پلی تکنیک تهران پذیرفته شده اند مشاور تحصیلی کنکور داشته اند.

بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی تلفنی انلاین حضوری - تبلیغات دی وی دی

آیا همه رتبه های برتر از دی وی دی استفاده کرده اند؟

متاسفانه برخی موسسات سودجو تولید کننده دی وی دی های آموزشی با وعده ارائه مشاوره رایگان به دانش آموزان و داوطلبان کنکور، این دی وی دی ها را که بعضا کیفیت تدریس مناسبی هم ندارند به دانش آموزان قالب کرده و پس از دریافت هزینه دی وی دی ها، به دلایل مختلف از ارائه مشاوره و پیگیری وضعیت تحصیلی دانش آموز خودداری می کنند! در عمل این گونه موسسات اصلا مشاور تحصیلی کنکور ندارند بلکه تعدادی مشاورنما استخدام کرده اند که تنها وظیفه آن ها فروش دی وی دی های موسسه و دریافت پورسانت به ازای فروش دی وی دی است و این مشاورنماها حتی خودشان هم نتوانسته اند رتبه خوبی در کنکور کسب کنند!

بعضی موسسات نیز که به ظاهر در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور فعالیت دارند، از این مشاوره ها تنها به عنوان ابزاری برای فروش و قالب کردن دی وی دی به دانش آموزان سوء استفاده می کنند و گاها حتی با اینکه هزینه مشاوره را از قبل دریافت کرده اند شرط ادامه مشاوره درسی را خرید دی وی دی این موسسه اعلام می کنند و یا با فشار و اصرار فراوان شما با مجبور به خرید دی وی دی های موسسه خود می کنند حتی اگر نیاز به دی وی دی نداشته باشید و یا آن دی وی دی برای شما مناسب نباشد! مراقب فریب کاری این گونه افراد باشید و مخصوصا گول عنوان “مشاوره رایگان” را نخورید.

البته موسساتی هم وجود دارند که دی وی دی های با کیفیت تدریس مناسی تولید کرده اند اما با توجه به شکایات متعدد و ابراز نارضایتی تعداد زیادی از دانش آموزان فعلی ما از برخی موسسات دی وی دی فروش که قبلا فریب آن ها را خورده اند توصیه می کنیم اگر واقعا در درس خاصی نیاز به دی وی دی اموزشی دارید در تهیه و خرید این محصولات بیشتر احتیاط کنید و دی وی دی را تهیه کنید که واقعا ارزش خرید و استفاده داشته باشد. اساتیدی که مدرس فیلم های آموزشی این دی وی دی ها هستند باید از اساتید برتر و سرشناس کشور باشند. ترجیحا از دی وی دی های تدریس افرادی که تاکنون هیچ کتاب کنکوری در درس مورد نظر تالیف نکرده و حتی سابقه تدریس در هیچ یک از آموزشگاه ها یا مدارس برتر کشور را نداشته اند استفاده نکنید. مطالب بیشتر درباره دی وی دی ها را در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ مشاهده کنید:روش استفاده صحیح از بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور

بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی تلفنی انلاین حضوری - کلاس کنکور

چند درصد از رتبه های زیر ۱۰۰۰ از کلاس های کنکوری خارج از مدرسه استفاده کرده اند؟

طبق نتایج این پژوهش، فقط ۳ درصد از رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور در کلاس های کنکور شرکت کرده اند و هیچکدام از رتبه های زیر ۱۰۰ کلاس های کنکوری موسسات خصوصی را مفید ندانسته اند. در مورد کلاس های کنکور مطالب این صفحه را نیز مطالعه کنید:کلاس های کنکور برای چه کسانی مفید و چه کسانی مضر است؟

بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی تلفنی انلاین حضوری - پیش دانشگاهی غیرحضوری

از بین رتبه های زیر ۱۰۰ کنکور تجربی و ریاضی شرکت کننده در این پژوهش، ۸۸ درصد دوره پیش دانشگاهی را به صورت غیرحضوری و ۱۲ درصد به صورت حضوری در مدرسه گذرانده اند. البته این مساله جای بحث دارد و توصیه می کنیم  اگر قصد غیرحضوری خواندن دوره پیش دانشگاه را دارید مطالب این صفحه را حتما مطالعه کنید:مضرات و فواید پیش دانشگاهی غیرحضوری

 

رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور چطور مشاور تحصیلی خود را انتخاب کرده اند؟

یکی از پرسش های مطرح شده در این تحقیق که رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور تجربی و ریاضی به آن پاسخ داده اند این است که مشاور تحصیلی خود را از چه راهی و چگونه انتخاب کرده اند که پاسخ های آنان به شرح ذیل می باشد:

۶۱ درصد رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور با مطالعه مقالات و نظرات مشاورین مختلف کنکور و مقایسه آن با هم.

۲۰ درصد با توصیه اطرافیان و معرفی مشاور توسط دیگران به آن ها.

۱۴ درصد از طریق مدیر یا معلمان مدرسه محل تحصیل خود.

۲ درصد از طریق مشاهده برنامه های تلویزیونی مرتبط با کنکور.

۳ درصد از طریق روش های دیگر.

نکته جالب آن است که برخلاف تبلیغات وسیع برخی موسسات کنکور برای مطرح کردن مشاوران تحصیلی خود در برنامه های تلویزیونی، این رسانه کمرنگ ترین نقش را در انتخاب مشاور تحصیلی کنکور توسط رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور تجربی و ریاضی داشته که نشانه ی بی اعتمادی رتبه های برتر کنکور به این برنامه ها می باشد. دانش آموزان ممتاز و داوطلبان باهوش کنکور فریب تبلیغات و بزرگنمایی های کاذب را نمی خورند چون اعتقاد دارند “مُشک آن است که خود ببوید/ نه آنکه عطار بگوید”

بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی تلفنی انلاین حضوری - تبلیغات کنکوری تلویزیون

نتایج این پژوهش حاکی از آن است که حدود ۹۱ درصد رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری اصلا برنامه های تلویزیونی را تماشا نمی کرده اند اما از میان آن ۹ درصدی که این برنامه ها را دیده اند، فقط ۴ درصد آنان اعلام کرده اند که این برنامه ها برای داوطلبان کنکور مفید بوده و ۹۶ درصد دیگر نظر مثبتی نسبت به این برنامه های تلویزیونی نداشته اند.

قبل از انتخاب هر مشاور تحصیلی برای کنکور، حتما مطالب این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ را مطالعه کنید:چگونه بهترین مشاور کنکور را انتخاب کنیم و ویژگی های یک مشاور تحصیلی خوب چیست

 

اگر نیاز به مشاوره درسی یا کنکوری دارید با ما تماس بگیرید

برای برنامه ریزی و ثبت نام مشاوره با رتبه های برتر کنکور سراسری و پیگیری روزانه عملکرد شما توسط این افراد به منوی ثبت نام مشاوره تحصیلی در سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه فرمایید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

آیدی تلگرام:  moshaverane100@

لیست مشاورانی که امروز حداقل یک ظرفیت خالی برای پذیرش دانش آموز جدید دارند:

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
امیرحسین پارساییتجربیرتبه 7 منطقه سهپزشکی تهران
محمدرضا بهرامیانریاضیرتبه 17 منطقه یکمکانیک صنعتی شریف
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
مهدی مقبلیتجربیرتبه 153 منطقه سهپزشکی کرمان
لادن زاهد نژادتجربیرتبه 178 منطقه یکدندانپزشکی تهران
رها یوسف نژادتجربیرتبه 185 منطقه دودندانپزشکی تهران
محمدحسین قاسمیتجربیرتبه 416 منطقه یکپزشکی یزد
امیرخسرو پناهیتجربیرتبه 569 منطقه دوپزشکی یزد

با کلیک روی نام یا تصویر هر یک از این مشاوران می توانید پروفایل و مشخصات وی را در سایت کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) نیز مشاهده کنید.

   
   
   
   

 

درباره‌ی مشاوران 100

گروه مشاوران 100 متشکل از رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور در زمینه مشاوره تخصصی کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به دی وی دی های آموزشی نیز ارائه می نماید.

همچنین ببینید

مشاوره تحصیلی تلفنی غیر حضوری

مشاوره تحصیلی تلفنی (غیر حضوری) یا حضوری: شماره تلفن بهترین مشاور کنکور

به چندین دلیل به دانش آموزان و کنکوری های عزیز توصیه می کنیم که حتی …

۶ نظر

  1. میشه آدرس کانال مشاوره کنکور تلگرام رو بدین

  2. سلام ببخشید مشاوره تحصیلی دبیرستان برای انتخاب رشته نهم به دهم دارید؟ یا فقط مال کنکور؟

  3. سلام شما مشاوره تحصیلی آنلاین چت تلگرام جواب بده هم دارید؟ اگر جواب مثبت هزینه چقدره و چطور حساب میشه؟

    • سلام، اگر سوال موردی و کوتاه دارید به آیدی مشاور تحصیلی آنلاین تلگرام moshaverane100@ ارسال کنید جواب داده میشه و هزینه ای نداره. برای رزرو مشاوره ثابت ماهانه، برنامه ریزی، پیگیری مداوم و … به قسمت “تماس با ما” سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.