اساتید سایت مشاوران 100 آفبا تخفیف بهترین دی وی دی های کنکور فیلم کنکوری

فیلم های درس مورد نظر را مشاهده کنید:

ادبیات عربی دینی ریاضی زیست فیزیک شیمی  

برای دریافت کد تخفیف خرید فیلم ها نام درس و استاد

مورد نظر را به شماره 09909380945 پیامک کنید.

ورود به فروشگاه اینترنتی فیلم کنکور

ثبت نام مشاوره بلند مدت، برنامه ریزی و پیگیری مداوم توسط رتبه های برتر کنکور

به صفحه ثبت نام و استفاده از خدمات و محصولات مشاوران ۱۰۰ خوش آمدید. حداقل مدت زمان رزرو مشاوره با رتبه های برتر کنکور یک ماه است. برای ثبت نام مشاوره و برنامه ریزی، فرم موجود در انتهای همین صفحه را تکمیل نمایید و سپس روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. لطفا قبل از ثبت نام و پرداخت هزینه حتما شرایط مشاوره و سایر توضیحات موجود در این صفحه را نیز مطالعه فرمایید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر درباره ثبت نام برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود:

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۸

 تلگرام:  [email protected]

 

مشاوران ما چه کسانی هستند:

مشاوران ما در رشته تجربی دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های دولتی و در رشته ریاضی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هستند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و همگی رتبه های تک رقمی تا سه رقمی کنکور سراسری هستند که با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان نظام جدید و کنکوری های نظام قدیم کاملا آشنا و در این زمینه تجربه دارند. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز برای اطمینان به شما ارائه خواهد شد. همچنین کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱ می باشد.

لیست مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در جدول زیر قابل مشاهده است:

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
سروش سحابی مقدمتجربیرتبه 6 منطقه دوپزشکی تهران
امیرحسین پارساییتجربیرتبه 7 منطقه سهپزشکی تهران
احمد حسنیتجربیرتبه 12 منطقه سهدندانپزشکی شهید بهشتی
محمد امیررضاییریاضیرتبه 14 منطقه سهبرق صنعتی شریف
محمدمهدی مولائیتجربیرتبه 29 سهمیه 5 درصدپزشکی تهران
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
کیمیا حنانیانسانیرتبه 277 منطقه یکروانشناسی دانشگاه خوارزمی

با کلیک روی نام هر یک از این مشاوران می توانید پروفایل و مشخصات وی را در سایت کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) نیز مشاهده کنید.

سروش سحابی مقدم عضو گروه آموزشی مشاوران 100 رتبه 6 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران

مشاهده کارت دانشجویی
امیرحسین پارسائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 7 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران

مشاهده کارت دانشجویی

احمدی حسنی رتبه 12 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

مشاهده کارت دانشجویی

محمد امیررضایی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 14 کنکور ریاضی دانشجوی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف

مشاهده کارت دانشجویی

محمد مهدی مولائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 29 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران

مشاهده کارت دانشجویی

ابوالفضل گوکلنی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 111 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه بابل

مشاهده کارت دانشجویی

 

روش کار و شرایط مشاوره مداوم:

مشاور ما به شما برنامه شخصی هفتگی و مبحث بندی شده خواهد داد که کاملا بر اساس توان و ساعت مطالعه و شرایط شما و هماهنگ با برنامه راهبردی آزمون آزمایشی که شرکت می کنید چیده شده است. مشاور هر شب از شما به صورت پیامک یا در تلگرام بسته به انتخاب شما گزارش عملکرد روزانه دریافت خواهد کرد و شما باید هر شب ساعت مطالعه، دروس مطالعه شده و اجرای کامل یا عدم اجرای برنامه آن روز را به مشاور خود اطلاع دهید. اگر واحدی از برنامه آن روز را اجرا نکرده باشید، مشاور برای شما جبرانی خواهد گذاشت.

در هر هفته، مشاور دو تماس تلفنی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای با شما خواهد گرفت که طی این دو تماس به سوالات شما پاسخ خواهد داد و در مورد حل مشکلاتی که در درس خواندن دارید شما را راهنمایی خواهد کرد. مشاوره انگیزشی نیز بخش مهمی از وظایف مشاوران ما را تشکیل می دهد.

علاوه بر تماس های خود مشاور، هر وقت سوال یا مشکلی داشتید یا نیاز به راهنمایی در زمینه خاصی از جمله روش مطالعه درس ها، منابع کمک درسی، تحلیل و ارزیابی آزمون، برنامه ریزی و … داشتید می توانید با هماهنگی قبلی به صورت تلگرامی و یا تماس تلفنی با مشاور (یک بار در شبانه روز و حداکثر به مدت ۲۰ دقیقه) سوالات مشاوره ای یا مشکلات خود را مطرح نموده و از مشاور رتبه برتر راهنمایی دریافت کنید.

سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا کردن در این سال سرنوشت ساز ندارید. از خودتان بپرسید یک سال از عمر و جوانی شما، آن هم نه یک سال معمولی بلکه یک سال سرنوشت ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر ارزش دارد؟ مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست و همیار شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود تا در مسیر درست تلاش کنید و بعدا افسوس نخورید.

 

هزینه مشاوره مداوم:

شما از هم اکنون تا روز برگزاری کنکور و حتی دوران انتخاب رشته می توانید از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. انتخاب مدت زمان رزرو مشاوره در اختیار شماست. حداقل مدت زمان مشاوره یک ماه است که هزینه آن ۲۸۰ هزار تومان می باشد. در صورت رزرو مشاوره بیش از یک ماه، هزینه هر ماه کمتر از ۲۸۰ هزار تومان خواهد بود که در فرم موجود در انتهای همین صفحه قابل مشاهده و قابل پرداخت است. بعد از پرداخت هزینه، یک مشاور از بین مشاورین ما طبق شرایط شما و انتخاب خودتان به شما معرفی شده و همان روز با شما تماس خواهد گرفت. لازم است در اولین تماس مشاور با شما، شرایط درسی و وضعیت فعلی خود را به طور کامل شرح دهید.

 

امتیازات + شرایط تخفیف هزینه:

۱- در صورت دارا بودن کد تخفیف سه رقمی ایام و مناسبت های خاص (از جمله عید نوروز، نیمه شعبان و …) پس از تکمیل فرم موجود در انتهای این صفحه و کلیک روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت، حتما کد تخفیف خود را ثبت کنید تا تخفیف هزینه بصورت خودکار اعمال گردد.

۲- در صورت معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی نیز کد تخفیف  جدید به شما ارائه خواهد شد (برای دریافت کد تخفیف معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی تماس بگیرید).

 

گارانتی و تضمین مشاوره ها:

به دلیل اطمینانی که به کیفیت بالای مشاوره هایمان داریم، شما می توانید تا ۴۸ ساعت پس از شروع مشاوره در صورت عدم رضایت از مشاور خود، بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد، درخواست تغییر مشاور دهید تا یک مشاور جدید از بین رتبه های برتر کنکور به عنوان مشاور جدید به شما معرفی گردد و یا در صورت تمایل شما، بدون قید و شرط کل هزینه پرداختی را به حساب بانکی شما بازگشت خواهیم داد.

همچنین بعد از گذشت ۴۸ ساعت تا پایان دوره مشاوره اگر به هر دلیل از عملکرد مشاور رضایت نداشتید ۴۰ درصد از مبلغ واریزی شما بدون قید و شرط به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد.

برای ثبت نام برنامه ریزی و مشاوره، فرم زیر را پر کنید و روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. پس از اتصال به صفحه اینترنتی بانک و اتمام عملیات پرداخت، گزینه سبز رنگ تکمیل خرید را انتخاب کنید تا ثبت نام شما تکمیل گردد. لازم به ذکر است که ثبت نام شما به منزله مطالعه کامل شرایط فوق و پذیرش آنهاست:

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.