درس مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ادبیات عربی دینی زبان زمین ریاضی زیست فیزیک شیمی  

برای دریافت کد تخفیف خرید کلمه «تخفیف» را

به شماره 500010404789809 پیامک کنید.

ثبت نام مشاوره ، برنامه ریزی و پیگیری مداوم توسط رتبه های برتر کنکور

به صفحه ثبت نام و استفاده از خدمات و محصولات مشاوران ۱۰۰ خوش آمدید. حداقل مدت زمان رزرو مشاوره با رتبه های برتر کنکور ۱۵ روز است. برای ثبت نام مشاوره و برنامه ریزی، فرم موجود در انتهای همین صفحه را تکمیل نمایید و سپس روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. اگر کد تخفیف دریافت کرده اید هنگام پرداخت از طریق درگاه بانک کد را وارد کنید. لطفا قبل از ثبت نام و پرداخت هزینه حتما شرایط مشاوره و سایر توضیحات موجود در این صفحه را نیز مطالعه فرمایید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر درباره مشاوره یا خرید دی وی دی های آموزشی کنکور از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

آیدی تلگرام:  moshaverane100@

دقت فرمایید که شماره تلفن های بالا فقط مخصوص خرید دی وی دی های کنکور و یا ثبت نام مشاوره و برنامه ریزی به مدت حداقل ۱۵ روز است که شرایط آن در ادامه ذکر شده است. بنابرین اگر قصد خرید دی وی دی و یا قصد ثبت نام مشاوره و برنامه ریزی مداوم ندارید و فقط یک یا چند سوال کوتاه درباره سایر مسائل دارید لطفا از تماس تلفنی خودداری نموده و تنها از طریق دکمه زیر (درخواست مشاوره در تلگرام) سوال خود را ثبت کنید تا در تلگرام بصورت آنلاین به پرسش های شما پاسخ دهیم:

مشاوران ما چه کسانی هستند:

مشاوران ما در رشته تجربی دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های دولتی و در رشته ریاضی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هستند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و همگی رتبه های تک رقمی تا سه رقمی کنکور سراسری هستند که با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان نظام جدید و کنکوری های نظام قدیم کاملا آشنا و در این زمینه تجربه دارند. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز برای اطمینان به شما ارائه خواهد شد. همچنین کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱ می باشد.

لیست مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در جدول زیر قابل مشاهده است:

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
امیرحسین پارساییتجربیرتبه 7 منطقه سهپزشکی تهران
محمد امیررضاییریاضیرتبه 14 منطقه سهبرق صنعتی شریف
محمدرضا بهرامیانریاضیرتبه 17 منطقه یکمکانیک صنعتی شریف
محمدمهدی مولائیتجربیرتبه 29 سهمیه 5 درصدپزشکی تهران
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
مهدی مقبلیتجربیرتبه 153 منطقه سهپزشکی کرمان
لادن زاهدنژادتجربیرتبه 178 منطقه یکدندانپزشکی تهران
رها یوسف نژادتجربیرتبه 185 منطقه دودندانپزشکی تهران
کیمیا حنانیانسانیرتبه 277 منطقه یکروانشناسی دانشگاه خوارزمی

با کلیک روی نام هر یک از این مشاوران می توانید پروفایل و مشخصات وی را در سایت کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) نیز مشاهده کنید.

امیرحسین پارسائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 7 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران محمد امیررضایی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 14 کنکور ریاضی دانشجوی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف
محمدرضا بهرامیان - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 17 کنکور ریاضی دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف محمد مهدی مولائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 29 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران
ابوالفضل گوکلنی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 111 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه بابل مهدی مقیمی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 153 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی دانشگاه کرمان
لادن زاهدنژاد - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 178 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه تهران رها یوسف نژاد - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 185 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه تهران

 

روش کار و شرایط مشاوره مداوم:

مشاور ما به شما برنامه شخصی هفتگی و مبحث بندی شده خواهد داد که کاملا بر اساس توان و ساعت مطالعه و شرایط شما و هماهنگ با برنامه راهبردی آزمون آزمایشی که شرکت می کنید چیده شده است. مشاور هر شب از شما به صورت پیامک یا در تلگرام بسته به انتخاب شما گزارش عملکرد روزانه دریافت خواهد کرد و شما باید هر شب ساعت مطالعه، دروس مطالعه شده و اجرای کامل یا عدم اجرای برنامه آن روز را به مشاور خود اطلاع دهید. اگر واحدی از برنامه آن روز را اجرا نکرده باشید، مشاور برای شما جبرانی خواهد گذاشت.

در هر هفته، مشاور دو تماس تلفنی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای با شما خواهد گرفت که طی این دو تماس به سوالات شما پاسخ خواهد داد و در مورد حل مشکلات درسی که دارید شما را راهنمایی خواهد کرد. مشاوره انگیزشی نیز بخش مهمی از وظایف مشاوران ما را تشکیل می دهد.

علاوه بر تماس های خود مشاور، هر وقت سوال یا مشکلی داشتید یا نیاز به راهنمایی در زمینه خاصی از جمله روش مطالعه درس ها، منابع کمک درسی، تحلیل و ارزیابی آزمون، برنامه ریزی و … داشتید می توانید به صورت تلگرامی و یا تماس تلفنی با مشاور سوالات یا مشکلات خود را مطرح نموده و از مشاور رتبه برتر راهنمایی دریافت کنید.

سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا کردن در این سال سرنوشت ساز ندارید. از خودتان بپرسید یک سال از عمر و جوانی شما، آن هم نه یک سال معمولی بلکه یک سال سرنوشت ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر ارزش دارد؟ مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست و همیار شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود تا در مسیر درست تلاش کنید و بعدا افسوس نخورید.

 

هزینه مشاوره مداوم:

شما از هم اکنون تا روز برگزاری کنکور و حتی دوران انتخاب رشته می توانید از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. انتخاب مدت زمان رزرو مشاوره در اختیار شماست. حداقل مدت زمان مشاوره ۱۵ روز است که هزینه آن ۹۵ هزار تومان می باشد. به همین ترتیب هزینه ثبت نام مشاوره یک ماه کامل ۱۹۰ هزار تومان است. در صورت رزرو مشاوره بیش از یک ماه، هزینه هر ماه کمتر از ۱۹۰ هزار تومان خواهد بود که در فرم موجود در انتهای همین صفحه قابل مشاهده و قابل پرداخت است. بعد از پرداخت هزینه، یک مشاور از بین مشاورین ما طبق شرایط شما و انتخاب خودتان به شما معرفی شده و همان روز با شما تماس خواهد گرفت. لازم است در اولین تماس مشاور با شما، شرایط درسی و وضعیت فعلی خود را به طور کامل شرح دهید.

 

امتیازات + شرایط تخفیف هزینه:

۱- در صورت دارا بودن کد تخفیف سه رقمی ایام و مناسبت های خاص (از جمله عید نوروز، نیمه شعبان و …) پس از تکمیل فرم موجود در انتهای این صفحه و کلیک روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت، حتما کد تخفیف خود را ثبت کنید تا تخفیف هزینه بصورت خودکار اعمال گردد.

۲- در صورت معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی نیز کد تخفیف  جدید به شما ارائه خواهد شد (برای دریافت کد تخفیف معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی تماس بگیرید).

۳- پس از ثبت نام مشاوره، از تخفیف ویژه خرید هر یک از دی وی دی های تدریس اساتید برتر کشور برخوردار خواهید شد. شما می توانید دی وی دی های اورجینال و با کیفیت این اساتید را مستقیما با کد تخفیفی که از ما دریافت می کنید با تخفیف به صورت تک درس یا تمامی دروس خریداری نمایید.  تمامی محصولات یک سال گارانتی داشته و همراه با دی وی دی ها جزوه هر درس نیز به صورت رایگان ارائه خواهد شد:

 دی وی دی های زیست شناسی دکتر علی محمد عمارلو و دکتر محمد چلاجور و دکتر پدرام فرهادیان

 دی وی دی های شیمی دکتر رضا بابایی و مهندس محمدرضا مصلایی

 دی وی دی های ریاضی مهندس سروش موئینی و مهندس علی مقدم نیا

 دی وی دی های حساب دیفرانسیل مهندس حسین شفیع زاده

 دی وی دی های فیزیک مهندس سعید نصیرلو و مهندس سید مجتبی سادات

 دی وی دی های تدریس ریاضی رشته انسانی مهندس محمد یگانه

 دی وی دی های زمین شناسی دکتر محمد چلاجور

 دی وی دی های ادبیات و زبان فارسی استاد شاهین شاهین زاد

 دی وی دی های دین و زندگی دکتر محمد کریمی

 دی وی دی های زبان انگلیسی دکتر کریم خلیلی

 دی وی دی های عربی استاد ایاد فیلی و استاد میثم فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این DVDها و مشاهده نمونه فیلم های تدریس اساتید روی تصویر زیر کلیک کنید:

بهترین دی وی دی کنکور

گارانتی و تضمین مشاوره ها:

به دلیل اطمینانی که به کیفیت بالای مشاوره هایمان داریم، شما می توانید تا ۴۸ ساعت پس از شروع مشاوره در صورت عدم رضایت از مشاور خود، بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد، درخواست تغییر مشاور دهید تا یک مشاور جدید از بین رتبه های برتر کنکور به عنوان مشاور جدید به شما معرفی گردد و یا در صورت تمایل شما، بدون قید و شرط کل هزینه پرداختی را به حساب بانکی شما بازگشت خواهیم داد.

برای ثبت نام برنامه ریزی و مشاوره، فرم زیر را پر کنید و روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. پس از اتصال به صفحه اینترنتی بانک و اتمام عملیات پرداخت، گزینه سبز رنگ تکمیل خرید را انتخاب کنید تا ثبت نام شما تکمیل گردد. لازم به ذکر است که ثبت نام شما به منزله مطالعه کامل شرایط فوق و پذیرش آنهاست:

اگر نیاز به مشاوره درباره موضوع یا موضوعات خاصی دارید فرم زیر را تکمیل نموده و در پایان روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. پس از انتقال به صفحه بانک و پرداخت، حتما گزینه سبز رنگ تکمیل خرید را در پایان انتخاب کنید. در کمتر از 24 ساعت در تلگرام به شما پیام ارسال خواهیم کرد. مشاوره از لحظه پاسخگویی شما به اولین پیام آغاز می گردد:

اگر نیاز به مشاوره درباره موضوع یا موضوعات خاصی دارید فرم زیر را تکمیل نموده و در پایان روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. پس از انتقال به صفحه بانک و پرداخت، حتما گزینه سبز رنگ تکمیل خرید را در پایان انتخاب کنید. در کمتر از 24 ساعت در تلگرام به شما پیام ارسال خواهیم کرد. مشاوره از لحظه پاسخگویی شما به اولین پیام آغاز می گردد: