برای ثبت نام مشاوره، فرم موجود در انتهای همین صفحه را تکمیل نمایید و سپس روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. لازم به ذکر است که هزینه های مشاوره ذکر شده در این صفحه بدون اعمال تخفیف می باشند و در صورتیکه کد تخفیف سه رقمی دریافت نموده اید، پس از کلیک روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت، کد تخفیف خود را وارد و ثبت کنید تا بصورت خودکار تخفیف هزینه اعمال گردد:

کد تخفیف هزینه مشاوره

لطفا قبل از ثبت نام و پرداخت حتما شرایط مشاوره و سایر توضیحات موجود در این صفحه را نیز مطالعه فرمایید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود:

شماره پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

 آیدی تلگرام ثبت نام:  moshaverane100@

 شماره تماس (فقط مخصوص ثبت نام):  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

 

مشاوران ما چه کسانی هستند:

مشاوران ما در رشته تجربی دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و بابل بوده و در رشته ریاضی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هستند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و همگی رتبه های زیر ۲۰۰ کنکور سراسری هستند که با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان نظام جدید و کنکوری های نظام قدیم کاملا آشنا و در این زمینه تجربه دارند. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز برای اطمینان به شما ارائه خواهد شد.

لیست مشاورانی که امروز حداقل یک ظرفیت خالی برای پذیرش دانش آموز جدید دارند:

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
محمدرضا بهرامیانریاضیرتبه 17 منطقه یکمکانیک صنعتی شریف
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
لادن زاهد نژادتجربیرتبه 178 منطقه یکدندانپزشکی تهران
رها یوسف نژادتجربیرتبه 185 منطقه دودندانپزشکی تهران

برای مشاهده پروفایل هر مشاور، روی نام و نام خانوادگی مشاور کلیک کنید.

 

شرایط و روش کار مشاور:

مشاور ما به شما برنامه هفتگی و مبحث بندی شده خواهد داد که کاملا بر اساس توان و ساعت مطالعه شما و هماهنگ با برنامه آزمون آزمایشی چیده شده است. مشاور هر شب از شما به صورت پیامک یا در تلگرام بسته به انتخاب شما گزارش عملکرد روزانه دریافت خواهد کرد و شما باید هر شب ساعت مطالعه، دروس مطالعه شده و اجرای کامل یا عدم اجرای برنامه آن روز را به مشاور خود اطلاع دهید. اگر واحدی از برنامه آن روز را اجرا نکرده باشید، مشاور برای شما جبرانی خواهد گذاشت.

در هر هفته، مشاور دو تماس تلفنی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای با شما خواهد گرفت که طی این دو تماس به سوالات شما پاسخ خواهد داد و در مورد حل مشکلات درسی که دارید شما را راهنمایی خواهد کرد. مشاوره انگیزشی نیز بخش مهمی از وظایف مشاوران ما را تشکیل می دهد.

علاوه بر تماس های خود مشاور، هر وقت سوال یا مشکلی داشتید یا نیاز به راهنمایی در زمینه خاصی از جمله روش مطالعه درس ها، منابع کمک درسی، تحلیل آزمون، برنامه ریزی و … داشتید می توانید به صورت تلگرامی و یا تماس تلفنی با مشاور سوالات یا مشکلات خود را مطرح نموده و از مشاور رتبه برتر راهنمایی دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه مشاوره ثابت موسسه مشاوران ۱۰۰ از ساعت ۸ صبح تا ۲۳ شب می توانید با شماره ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید.

 

هزینه مشاوره ها:

حداقل مدت زمان مشاوره ۱۵ روز است که هزینه آن ۹۵ هزار تومان می باشد. به همین ترتیب هزینه ثبت نام مشاوره یک ماه کامل ۱۹۰ هزار تومان است. در صورت رزرو مشاوره بیش از یک ماه، هزینه هر ماه کمتر از ۱۹۰ هزار تومان خواهد بود که در فرم موجود در انتهای همین صفحه قابل مشاهده و قابل پرداخت است. بعد از پرداخت هزینه، یک مشاور از بین مشاورین ما طبق شرایط شما و انتخاب خودتان به شما معرفی شده و همان روز با شما تماس خواهد گرفت. لازم است در اولین تماس مشاور با شما، شرایط درسی و وضعیت فعلی خود را به طور کامل شرح دهید.

 

شرایط تخفیف هزینه:

۱- در صورت دارا بودن کد تخفیف سه رقمی، پس از تکمیل فرم موجود در انتهای این صفحه و کلیک روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت، حتما کد تخفیف خود را ثبت کنید تا تخفیف هزینه بصورت خودکار اعمال گردد.

۲- در صورت معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی نیز کد تخفیف  جدید به شما ارائه خواهد شد (برای دریافت کد تخفیف معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی تماس بگیرید).

۳- علاوه بر این، کسانی که تا کنکور سراسری هر ماه بطور پیوسته از ما مشاوره دریافت کنند، مرداد ماه از خدمات انتخاب رشته رایگان مشاوران ۱۰۰ برخوردار خواهند شد.

 

گارانتی و تضمین مشاوره ها:

به دلیل اطمینانی که به کیفیت بالای مشاوره هایمان داریم، شما می توانید تا ۴۸ ساعت پس از شروع مشاوره در صورت عدم رضایت از مشاور خود، بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد، درخواست تغییر مشاور دهید تا یک مشاور جدید از بین رتبه های برتر زیر ۲۰۰ کنکور به عنوان مشاور جدید به شما معرفی گردد و یا در صورت تمایل شما، بدون قید و شرط کل هزینه پرداختی را به حساب بانکی شما بازگشت خواهیم داد.

عضويت در کانال تلگرام مشاوران100

 

 

برای ثبت نام مشاوره فرم زیر را پر کرده و سپس روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. حتما شماره تلفن خود را صحیح وارد کنید تا پس از پرداخت هزینه با شما تماس بگیریم: