به صفحه ثبت نام و استفاده از خدمات و محصولات مشاوران ۱۰۰ خوش آمدید. حداقل مدت زمان رزرو مشاوره با رتبه های برتر کنکور ۱۵ روز است (مشاوره دقیقه ای و ساعتی نداریم). برای ثبت نام مشاوره و برنامه ریزی، فرم موجود در انتهای همین صفحه را تکمیل نمایید و سپس روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. اگر کد تخفیف دریافت کرده اید هنگام پرداخت از طریق درگاه بانک کد را وارد کنید. لطفا قبل از ثبت نام و پرداخت هزینه حتما شرایط مشاوره و سایر توضیحات موجود در این صفحه را نیز مطالعه فرمایید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر درباره مشاوره یا خرید دی وی دی های آموزشی کنکور از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

آیدی تلگرام:  moshaverane100@

 

مشاوران ما چه کسانی هستند:

مشاوران ما در رشته تجربی دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های دولتی و در رشته ریاضی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هستند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و همگی رتبه های تک رقمی تا سه رقمی کنکور سراسری هستند که با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان نظام جدید و کنکوری های نظام قدیم کاملا آشنا و در این زمینه تجربه دارند. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز برای اطمینان به شما ارائه خواهد شد. همچنین کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱ می باشد.

لیست مشاورانی که امروز حداقل یک ظرفیت خالی برای پذیرش دانش آموز جدید دارند:

نام و نام خانوادگی مشاورویژه رشتهرتبه کنکوررشته و دانشگاه
امیرحسین پارساییتجربیرتبه 7 منطقه سهپزشکی تهران
محمدرضا بهرامیانریاضیرتبه 17 منطقه یکمکانیک صنعتی شریف
ابوالفضل گوکلنیتجربیرتبه 111 منطقه سهدندانپزشکی بابل
مهدی مقبلیتجربیرتبه 153 منطقه سهپزشکی کرمان
لادن زاهد نژادتجربیرتبه 178 منطقه یکدندانپزشکی تهران
رها یوسف نژادتجربیرتبه 185 منطقه دودندانپزشکی تهران
محمدحسین قاسمیتجربیرتبه 416 منطقه یکپزشکی یزد
امیرخسرو پناهیتجربیرتبه 569 منطقه دوپزشکی یزد

با کلیک روی نام هر یک از این مشاوران می توانید پروفایل و مشخصات وی را در سایت کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) نیز مشاهده کنید.

  
  
  
  

 

روش کار و شرایط مشاوره:

مشاور ما به شما برنامه شخصی هفتگی و مبحث بندی شده خواهد داد که کاملا بر اساس توان و ساعت مطالعه و شرایط شما و هماهنگ با برنامه راهبردی آزمون آزمایشی که شرکت می کنید چیده شده است. مشاور هر شب از شما به صورت پیامک یا در تلگرام بسته به انتخاب شما گزارش عملکرد روزانه دریافت خواهد کرد و شما باید هر شب ساعت مطالعه، دروس مطالعه شده و اجرای کامل یا عدم اجرای برنامه آن روز را به مشاور خود اطلاع دهید. اگر واحدی از برنامه آن روز را اجرا نکرده باشید، مشاور برای شما جبرانی خواهد گذاشت.

در هر هفته، مشاور دو تماس تلفنی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای با شما خواهد گرفت که طی این دو تماس به سوالات شما پاسخ خواهد داد و در مورد حل مشکلات درسی که دارید شما را راهنمایی خواهد کرد. مشاوره انگیزشی نیز بخش مهمی از وظایف مشاوران ما را تشکیل می دهد.

علاوه بر تماس های خود مشاور، هر وقت سوال یا مشکلی داشتید یا نیاز به راهنمایی در زمینه خاصی از جمله روش مطالعه درس ها، منابع کمک درسی، تحلیل و ارزیابی آزمون، برنامه ریزی و … داشتید می توانید به صورت تلگرامی و یا تماس تلفنی با مشاور سوالات یا مشکلات خود را مطرح نموده و از مشاور رتبه برتر راهنمایی دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه مشاوره ثابت موسسه مشاوران ۱۰۰ از ساعت ۸ صبح تا ۲۳ شب می توانید با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱ و یا ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید.

سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا کردن در این سال سرنوشت ساز ندارید. از خودتان بپرسید یک سال از عمر و جوانی شما، آن هم نه یک سال معمولی بلکه یک سال سرنوشت ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر ارزش دارد؟ مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست و همیار شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود تا در مسیر درست تلاش کنید و بعدا افسوس نخورید.

 

هزینه مشاوره ها:

شما از هم اکنون تا روز برگزاری کنکور و حتی دوران انتخاب رشته می توانید از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. انتخاب مدت زمان رزرو مشاوره در اختیار شماست. حداقل مدت زمان مشاوره ۱۵ روز است که هزینه آن ۹۵ هزار تومان می باشد. به همین ترتیب هزینه ثبت نام مشاوره یک ماه کامل ۱۹۰ هزار تومان است. در صورت رزرو مشاوره بیش از یک ماه، هزینه هر ماه کمتر از ۱۹۰ هزار تومان خواهد بود که در فرم موجود در انتهای همین صفحه قابل مشاهده و قابل پرداخت است. بعد از پرداخت هزینه، یک مشاور از بین مشاورین ما طبق شرایط شما و انتخاب خودتان به شما معرفی شده و همان روز با شما تماس خواهد گرفت. لازم است در اولین تماس مشاور با شما، شرایط درسی و وضعیت فعلی خود را به طور کامل شرح دهید.

 

امتیازات + شرایط تخفیف هزینه:

۱- در صورت دارا بودن کد تخفیف سه رقمی ایام و مناسبت های خاص (از جمله عید نوروز، نیمه شعبان و …) پس از تکمیل فرم موجود در انتهای این صفحه و کلیک روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت، حتما کد تخفیف خود را ثبت کنید تا تخفیف هزینه بصورت خودکار اعمال گردد.

۲- در صورت معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی نیز کد تخفیف  جدید به شما ارائه خواهد شد (برای دریافت کد تخفیف معرفی دانش آموز جدید یا ثبت نام گروهی تماس بگیرید).

۳- پس از ثبت نام مشاوره، از ۱۵ درصد تخفیف ویژه خرید هر یک از دی وی دی های تدریس اساتید برتر کشور برخوردار خواهید شد. جزوه همراه این دی وی دی ها نیز به صورت رایگان به شما تحویل داده خواهد شد. شما می توانید دی وی دی های اورجینال و با کیفیت این اساتید را مستقیما با کد تخفیفی که از ما دریافت می کنید با پانزده درصد تخفیف به صورت تک درس یا تمامی دروس خریداری نمایید:

 دی وی دی های زیست شناسی دکتر علی محمد عمارلو و دکتر محمد چلاجور و دکتر پدرام فرهادیان

 دی وی دی های شیمی دکتر رضا بابایی و مهندس محمدرضا مصلایی

 دی وی دی های ریاضی مهندس سروش موئینی و مهندس علی مقدم نیا

 دی وی دی های حساب دیفرانسیل مهندس حسین شفیع زاده

 دی وی دی های فیزیک مهندس سعید نصیرلو و مهندس سید مجتبی سادات

 دی وی دی های تدریس ریاضی رشته انسانی مهندس محمد یگانه

 دی وی دی های زمین شناسی دکتر محمد چلاجور

 دی وی دی های ادبیات و زبان فارسی استاد شاهین شاهین زاد

 دی وی دی های دین و زندگی دکتر محمد کریمی

 دی وی دی های زبان انگلیسی دکتر کریم خلیلی

 دی وی دی های عربی استاد ایاد فیلی و استاد میثم فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این DVDها و مشاهده نمونه فیلم های تدریس اساتید روی تصویر زیر کلیک کنید:

بهترین دی وی دی کنکور

تخفیف هزینه خرید دی وی دی

 

گارانتی و تضمین مشاوره ها:

به دلیل اطمینانی که به کیفیت بالای مشاوره هایمان داریم، شما می توانید تا ۴۸ ساعت پس از شروع مشاوره در صورت عدم رضایت از مشاور خود، بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد، درخواست تغییر مشاور دهید تا یک مشاور جدید از بین رتبه های برتر کنکور به عنوان مشاور جدید به شما معرفی گردد و یا در صورت تمایل شما، بدون قید و شرط کل هزینه پرداختی را به حساب بانکی شما بازگشت خواهیم داد.

برای ثبت نام مشاوره فرم زیر را پر کرده و سپس روی گزینه ارسال اطلاعات و پرداخت کلیک کنید. حتما شماره تلفن خود را صحیح وارد کنید تا پس از پرداخت هزینه با شما تماس بگیریم: