اساتید سایت مشاوران 100 آفبا تخفیف بهترین دی وی دی های کنکور فیلم کنکوری

فیلم های درس مورد نظر را مشاهده کنید:

ادبیات عربی دینی ریاضی زیست فیزیک شیمی  

برای دریافت کد تخفیف خرید فیلم ها نام درس و استاد

مورد نظر را به شماره 09909380945 پیامک کنید.

ورود به فروشگاه اینترنتی فیلم کنکور

چکار کنیم که همیشه بتوانیم درس بخوانیم؟

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

برای اینکه بتونید مستمر درس بخونید و بعد از مدتی از درس خوندن دلزده و خسته نشین و ساعت مطالعتون پایین نیاد باید چند نکته رو رعایت کنید:

– اول از همه باید حتما تنوع داشته باشید و در طول یک روز فقط یک درس نخونید بلکه حداقل ۲ تا حداکثر ۵ درس مختلف رو در یک روز بخونید.

– بعد از هر درس اختصاصی بهتره یک درس عمومی و بعدش دوباره یک درس اختصاصی دیگه بخونید. درس های سنگین مثل ریاضی و فیزیک رو پشت سرهم نخونید و حتما یک درس سبک تر بین این دو درس در برنامه تون قرار بدید.

– نه تنها کل روز رو فقط و فقط به یک درس اختصاص ندید چون خسته کننده است بلکه سعی کنید هر درس عمومی رو بیشتر از دو و نیم ساعت و هر درس عمومی رو بیشتر از یک و نیم ساعت پشت سر هم نخونید. مثلا اگه الان دو ساعت و نیم شیمی خوندید برای امروز دیگه شیمی کافیه و برید سراغ درس بعدی.

– وقتی که سرحال هستید، درس های سخت تر و محاسباتی تر و وقتی که کمی خسته هستید (نه خیلی خسته) درس های ساده تر و وقتی بی حوصله هستید درس هایی رو بخونید که از خوندن اونها لذت می برید. اینجوری میتونید مطالعه مستمرتری داشته باشید و حتی وقتی که حوصله ندارید، درس بخونید و زمان رو از دست ندید.

– تعادل مطالعه دروس عمومی و اختصاصی رو رعایت کنید. حدود ۷۰ درصد ساعت مطالعتون رو برای دروس اختصاصی و حدود ۳۰ درصد رو برای دروس عمومی کنار بگذارید. ساعت مطالعه هر درس رو هم متناسب با ضریب اون درس در کنکور تعیین کنید مثلا حدود ۲۵ درصد ساعت مطالعه دانش آموزان تجربی باید مخصوص زیست شناسی باشه، حدود ۱۲ درصد مخصوص فیزیک و به همین نسبت بسته به ضریب هر درس برای سایر دروس وقت اختصاص بدهید.

– اگه دانش آموز هستید درس هر روز رو همون روز بخونید. اگه امروز معلمتون در مدرسه یک مبحث رو درس داده حتما همون روز توو خونه اون مبحث رو بخونید و مرور کنید. این کار چندین مزیت داره که می تونید در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ مزایای این کار رو بخونید:

«چرا درس هر روز باید همان روز خوانده شود؟»

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور

برای ثبت نام مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در گروه تلگرام مطرح کنید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور در زمینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

اگر سوال یا نظری دارید بنویسید

ایمیل و شماره تلگرام برای دیگران نمایش داده نمی شود

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
بهترین فیلم های کنکوری نظام جدید